Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle öyle. Call of ve battlefield 'in eski oyunları varken Battlefield 1 'in olmamasını ise anlamış değilim. Şuana kadar oynadığım en gerçekçi savaş oyunu kendisidir.
Okuyucuların oylamasıyla yapılmış galiba bu liste. Pro oyun otoritelerine göre yapılsaydı daha farklı olurdu.

Witcher 3, skyrim ve bloodborne'u saymazsak İlk 20'deki oyunların hiçbiri benim ilk 20 oyunumdan değil :D

Sıralama hiç şaşırtmadı tabi orası ayrı.Popülerliğe göre bi sıralama var çünkü.

Son düzenleme:
http://www.gameinformer.com/b/featu...r&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Tüm zamanların en iyi 300 oyununu listelemişler. 1. sıradaki oyun ise hiç şaşırtmadı beni. :)
Dark soulsun ilk 5te olmadığı sıralama çöptür.Remasteredı çıksın hele de grafikçi bebeler görsün oyun ne demekmiş.Gerçi training bossunda pes eder yarısı o ayrı :a:

Oynadığım kadarı ile Mass efekt 1 daha iyi ikiden ama bitirmeden laf etmeyeyim.Viçırın birinci olmasına ise söyleyecek laf yok :artiz:

Ne kadar oynadın ? Bir kaç saati aşman lazım, biraz zorla kendini başta :bilmem:

Not: Gelmiş geçmiş en sağlam oyun Skyrim'dir NOKTA.
PS4 te dark souls 3 oynamıştım. Ama sanırım toplamda 2 saat anca sürmüştür. Öldükten sonra tekrar baştan başlayıp ruhları topluyorsun diye hatırlıyorum. Bayağı sıkmıştı beni. Tabi elimin altında witcher, the last of us , uncharted serisi olunca ve de zamanımda kısıtlı olunca hiç üstelemedim oyunu. Ama muadili bloodborne' de sıksa da daha çok sevdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık