Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı yerleri öyle yapmışlar ki çocuk olmasa sanki hermes'ı yenen adam hızlı bi canavara vuramayacak, 20-30 metre rahatlıkla zıplayan adam 4 metrelik duvara çıkamayacak.

Şu "küçük karaktere destek verip yukarı çıkar o da sana merdiven atsın" tarzındaki basit puzzle'lar god of war'a yakışmaz. Zaman kaybından başka bişey değil.
sadece çocuğun ok atmasından sonra dövebildiğimiz yaratıklar varsa bu da DmC reboot'taki sadece kırmızı veya mavi silahlarla vurulabilen düşmanlar gibi gereksiz yere oynanışı sınırlayan bi özellik olur.

Gow'un puzzle'ları zor olmasalar da çok orjinallerdi. Kratos çocuğu tutup 100-200 metre uzağa fırlatsa ona bişey demem ama 4 metrelik duvarda bu kadar takım işine ihtiyaçları varsa oyun boyunca ne saçmalıklar çıkar kim bilir.

Trailer'larda dövüş sırasında çocuğun verdiği destek de iyiydi. Destek veriyordu çocuk sadece. Kratos'a "İyi ki çocuk var yoksa ne yapacaktım" dedirtecek bi durum yoktu.

Bazı yerleri öyle yapmışlar ki çocuk olmasa sanki hermes'ı yenen adam hızlı bi canavara vuramayacak, 20-30 metre rahatlıkla zıplayan adam 4 metrelik duvara çıkamayacak.

Şu "küçük karaktere destek verip yukarı çıkar o da sana merdiven atsın" tarzındaki basit puzzle'lar god of war'a yakışmaz. Zaman kaybından başka bişey değil.
sadece çocuğun ok atmasından sonra dövebildiğimiz yaratıklar varsa bu da DmC reboot'taki sadece kırmızı veya mavi silahlarla vurulabilen düşmanlar gibi gereksiz yere oynanışı sınırlayan bi özellik olur.

Gow'un puzzle'ları zor olmasalar da çok orjinallerdi. Kratos çocuğu tutup 100-200 metre uzağa fırlatsa ona bişey demem ama 4 metrelik duvarda bu kadar takım işine ihtiyaçları varsa oyun boyunca ne saçmalıklar çıkar kim bilir.

Trailer'larda dövüş sırasında çocuğun verdiği destek de iyiydi. Destek veriyordu çocuk sadece. Kratos'a "İyi ki çocuk var yoksa ne yapacaktım" dedirtecek bi durum yoktu.
6 7 Metrelik duvarlara zıplarsak yeni oynanışta komik gözükür ama gene zıplıyor kratos 2 3 metrelik duvarlara tek eliyle hatta ama. Çocuk olmadan da öldürülür muhtemelen videoda ki cadılar falan balta fırlatılarak sadece çocuk daha hızlı hallediyor yıldırımım gibi ok attığından. Birde kratos kendini kısıyor diyorlar çocuğun yanında demoyu oynayanlar falan. Yani çocuğun olmadığı bazı bölümler de daha vahşi olacakmışız gibi duruyor. gene de cadıyı yumruklayarak ezmek düşmanları ikiye ayırmak falan çok tatmin edici. Oyunun ilk iki saat senaryosunu da öğrendim zaten ilk iki saatte bile çok fazla olay var gibi duruyor. Kaldı 30 gün göreceğiz artık ön sipariş hazır bende :D

Witcher 3 sen nesin anasını satayım ya. Oynadıkça ayağa kalkıp Polonya marşı okuyasım geliyor. Yeminle verdiğim paradan utanıyorum lan bu oyuna 500 lira gömsen gam yemezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık