Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslın da dediğin gibi onu yaptım ilk ,14 levellikti.O halde şuan şemalar benim envanter'dadır.Usta zırhcı ve gerekli bileşenleri bulmam gerek.

Bir de son olarak bir soru,peki bu 14 levellik zırhı yaptırdıktan sonra geliştirebiliyor muyuz onu? Yani 29-34 levele gelene kadar onu geliştirip onunla takılabilirim değil mi? Sabit değil.
Kendi leveline çıkaramıyorsun elinde formül varsa o seviyeye çıkarabiliyorsun sadece. Ama yanlış hatırlamıyorsam 15 level birden atlamıyordu bu zırhlar. Sıradan,enhanced,superior, master şeklinde gidiyor. Normal hali 14'se enhanced hali 20-22 falandır onu bulursan arttırabilirsin levelini. Master versiyonu 35 oluyor en fazla. Senin 29 dediğin superior olabilir.

Kendi leveline çıkaramıyorsun elinde formül varsa o seviyeye çıkarabiliyorsun sadece. Ama yanlış hatırlamıyorsam 15 level birden atlamıyordu bu zırhlar. Sıradan,enhanced,superior, master şeklinde gidiyor. Normal hali 14'se enhanced hali 20-22 falandır onu bulursan arttırabilirsin levelini. Master versiyonu 35 oluyor en fazla. Senin 29 dediğin superior olabilir.
Hiç bişey anlamadım ama bunun nedeni senin anlatımın değil benim pratik de bu işi yapmamış olmam :D O yüzden en iyisi pratiğe dökeyim işi,çözerim bir noktadan sonra zaten.

Eyv sağ olun.

Hiç bişey anlamadım ama bunun nedeni senin anlatımın değil benim pratik de bu işi yapmamış olmam :D O yüzden en iyisi pratiğe dökeyim işi,çözerim bir noktadan sonra zaten.

Eyv sağ olun.
Bi daha daha basit deneyeyim :D kurt okulu zırhların 4 versiyonu var. Ben ingilizce oynadığımdan ingilizce yazacağım.

1-wolf school armor=14 level
2-enhanced wolf school armor=21 level
3-superior wolf armor=29 level
4-master wolf armor=34 level

Sen 2. versiyondan önce 3. Ve 4. versiyonlarının formüllerini bulmuşsun. Şuan 2. Versiyona levelin yetiyor. Formülü bulursan yükseltebilirsin.

Bi daha daha basit deneyeyim :D kurt okulu zırhların 4 versiyonu var. Ben ingilizce oynadığımdan ingilizce yazacağım.

1-wolf school armor=14 level
2-enhanced wolf school armor=21 level
3-superior wolf armor=29 level
4-master wolf armor=34 level

Sen 2. versiyondan önce 3. Ve 4. versiyonlarının formüllerini bulmuşsun. Şuan 2. Versiyona levelin yetiyor. Formülü bulursan yükseltebilirsin.
Hacı şuan tek eksiğim canavar tüyü zırhı yaptırmak için :D Nereden bulurum onu ? Hangi canavardan çıkar? :D Netten baktım ama bir bilgi bulamadım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık