Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne demek Geralt vuramıyor? Geralt çok daha oturaklı Ciri'den. Ciri'nin hızı sağlam ama diğer türlü savunma-hasar-can doldurma(iksirle çok daha iyi doluyor normal Ciri'nin can dolumundan)-witcher işaretleri gibi her konuda Geralt ağır basıyor. Zaten Quen işaretini fulleyince dmg yemiyorsun :) . Ciri'nin de hız olayı çok iyi onun dışında fazla ekstrem değil. Tabi bu oynanış olarak , hikâye olarak romanlardan da gelen arkaplanı ile Ciri oyun evrenin en sağlam karakterlerinden biri.
Olum onlar ne bilmiyom.Gerçi şu baronun ölen çocuğu sayesinde işaretleri ve ne işe yaradıklarını öğrendim de nasıl fulleyorlar falan ayıkamadım durumu daha.

@Shakan
Geralt>Ciri zaten. Kendi ağzıyla söylemişti reyiz. :/ Ha Ciri hızlı olduğu için daha hoş geliyor oynaması orası ayrı.
Kurtadamı bir dakika bile sürmeden kestim en zorda :/ Kurtadam ezikse o ayrı tabi.

Olum onlar ne bilmiyom.Gerçi şu baronun ölen çocuğu sayesinde işaretleri ve ne işe yaradıklarını öğrendim de nasıl fulleyorlar falan ayıkamadım durumu daha.

Kurtadamı bir dakika bile sürmeden kestim en zorda :/ Kurtadam ezikse o ayrı tabi.
Level atladıkça skilleri geliştirip koyacaksın sağdaki bara. Yanlarına da koyduğun skillin türüne göre mutajen koyacaksın ki etkisini artırsın. İşte Quen işaretini gelistirince çok sağlam savunman oluyor. Gerçi zamanla oynadıkça alışırsın ya.

Şaşırmadım. DS tecrübesinden sonra bu oyunun dinamiklerine alıştığında yardırır gidersin. :/
Doğal olarak.

Level atladıkça skilleri geliştirip koyacaksın sağdaki bara. Yanlarına da koyduğun skillin türüne göre mutajen koyacaksın ki etkisini artırsın. İşte Quen işaretini gelistirince çok sağlam savunman oluyor. Gerçi zamanla oynadıkça alışırsın ya.
bir tane mutajen koydum o yere.+50 can veren bi mutajendi herhalde.

Skill menüsünde sarı olan skiller var. 3 tanesi zırhına göre stat arttırıyor. Medium olan sign intensity ve stamina dolma hızını arttırıyor. Bunu alıp full medium set giyersen ve işaret skilleriyle beraber mavi mutajenleri kullanırsan geralt baya ayarsız oluyor.
Ateş işaretin önünde kim varsa yakıyor. Adamlar yanarken kendilerine gelmeden staminan yeniden doluyor.

Bi de witcher gear'lardan griffin school olan hem medium zırh hem de sign intensity'i arttırıyor. Oyunda giyebileceğin ilk zırh o olacağından (diğerleri daha yüksek level istiyor) başlarda işaretlere abanmak daha mantıklı.
_______

İlerde skilleri sıfırlayıp kılıç kullanımına geçersin. kılıcın özel hareketlerini açabilmek için çok fazla skill point lazım olduğundan 20 levelden önce kılıç ustalığı etkili olmaz. Kırmızı mutagen bulmak da diğerlerine kıyasla çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık