Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gtx 970 bile yeni çıkan oyunların bazılarını ultra çalıştırmıyor.Oyun piyasası gitgide yeni pc almaya zorluyor insanları.Bir sene olmadı daha bu pcyi alalı.
Oyun firmaları karının büyük çoğunluğunu konsoldan alıyor. O yüzden bilerek doğru düzgün optimizasyon etmiyorlar pc ye oyunları ki konsolcular konsolda kalsın. Grafik farkı çok olursa herkes pc ye geçer. Bir de konsolda tek bir sistem olduğundan optimizasyon kolay Bilgisayarda yüzlerce farklı kart olduğundan zor oluyor.

Paran varsa zaten direk al. Anlaşılan sen de benim gibi kanı çabuk kaynayanlardansın. Pre öder da yapıyorsundur :)).

Bir Diablo olmasa da bence fiyatına göre gayet iyi bir oyun.
Zaten Oyun Diablo ya aşırı benziyormuş ilgimi çekti eleştiren de çok olmuş Diablo yapsaydınız diye. Aynen Shadow of war pre order yaptım misal.

Oyun firmaları karının büyük çoğunluğunu konsoldan alıyor. O yüzden bilerek doğru düzgün optimizasyon etmiyorlar pc ye oyunları ki konsolcular konsolda kalsın. Grafik farkı çok olursa herkes pc ye geçer. Bir de konsolda tek bir sistem olduğundan optimizasyon kolay Bilgisayarda yüzlerce farklı kart olduğundan zor oluyor.
Bu yuzden bir ara konsol alayım diyordum ama o da pek sarmıyor.Rpg dışında oynadığım oyunlardan pek zevk alamıyorum.

@Shakan

Diablocu musun.

Zaten Oyun Diablo ya aşırı benziyormuş ilgimi çekti eleştiren de çok olmuş Diablo yapsaydınız diye. Aynen Shadow of war pre order yaptım misal.
Ben de pre order yapardım, 1 kere dilim yandı artık yapmıyorum.

Dene bakalım seversin bence .
Bu yuzden bir ara konsol alayım diyordum ama o da pek sarmıyor.Rpg dışında oynadığım oyunlardan pek zevk alamıyorum.

@Shakan

Diablocu musun.
Değilim ama RPG en sevdiğim oyun türü diyebilirim. Özellikle MMORPG çok severim. Zamanında bayağı Drakensang oynamıştım bilirsen belki. Neverwintera felan da bayağı zaman gömdüm . Wow felan oynayamadım maddiyattan dolayı

Az uz oynamadım ben Drakensang. Free2play olmasına rağmen inanılmaz derecede saran bir oyun. Tabi full+full çarı 1 yıl oynamayıp şifresini unutunca bırakmıştım oyunu :)
Yeni bir oyun geliyor Drakensang ı geri de bırakacak bir oyun çok rahat. Daha çıkmasına baya var ama Lost on Ark oyunun adı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık