Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lan poe nasıl witcherın üstüne geçti lan? Ulan old school ruhu diye verdilerse geçiririm burdan. White marcha kadar oyun ortalamanın üstünde seyrediyor!
Bu arada hoi 2 ve 3ü oynadım @Wuma
Ama bence hoi 4 ü bekle. Çünkü v2 den sadece ona kayıt import edilebiliyor (hoi3 için çok karışık adımlar gerekiyor.

Lan poe nasıl witcherın üstüne geçti lan? Ulan old school ruhu diye verdilerse geçiririm burdan. White marcha kadar oyun ortalamanın üstünde seyrediyor!
Bu arada hoi 2 ve 3ü oynadım @Wuma
Ama bence hoi 4 ü bekle. Çünkü v2 den sadece ona kayıt import edilebiliyor (hoi3 için çok karışık adımlar gerekiyor.
hep axis alarak 1 2 3 oynadım. oynayan birini görünce merak ettim ondan sordum.. 4 çıkışı mart nisan 2016 görecek.

hikaye tabanlı diyorsan to the moon açık ara gider bence.
bide planescape torment ile lands of lore dene
legacy of the kainide deneyebilirsin. kontrollerine sinir olursan youtubedan hikayelerini izle.
@Wuma
axis ne oğlum?(gerçi avrupadaysan axis karlı oluyor.) turkeyle axis yapınca mahvediyorlar seni.
comuntern olacan ya da neutral kalacan. başka türlü sıkıntı büyük oluyor.

Age of Mythology'e ek paket geliyormuş.
  • Ek paketin çıkış tarihi Ocak 2016.
  • Oyuna Çin medeniyeti 3 tanrıyla birlikte ekleniyor. Bu 3 tanrı Shennong, Nüwa ve Fuxi.
  • Çin medeniyeti favoru garden denen ayrı bir binadan kazanıyor, bu bina aynı zamanda hammadde de üretebiliyor.
  • Çinli rahipler Age of Empires'taki Wololoo sesini kullanıyorlar.
  • Çinli işçiler tüm kaynakları tek bir binaya teslim ediyorlar.
  • Oyuna kaplanlar ve pandalar ekleniyor, aynı zamanda Çinliler kullanmak üzere kaplan üretebiliyor.
  • Fuxi'deki ilk tanrı gücü Call to Arms, belli bir alan içerisindeki belli askerleri kopyalıyor.
  • Terracotta askerleri fazlasıyla ucuz ve kolay üretilebilen ancak aynı zamanda oldukça da zayıf piyadeler.
  • Arbaletli okçular özellikle diğer piyadelere karşı çok üstünler.
  • Çin medeniyeti ile birlikte ilk defa Age of Mythology'e ok atabilen atlılar ekleniyor.
  • Age of Mythology evrenine uygun, Çin'de geçen bir senaryosu olacak.
Epey sevindirici haber. :D
Yalnız yazan kişi bir hata yapmış. Ok atabilen atlılar Atlantis ırkında vardı zaten.
http://ageofempires.wikia.com/wiki/Turma

Brothers kısa ama hikayesi güzel, sonu neredeyse ağlatıyordu.
The Wolf Among Us, Life is Strange, The Walking Dead iki sezonu, Game of Thrones zaten ayni şirketin oyunları ve seçime göre şekillenen senaryoları var. South Park'n oyunu da güzel. Bir oyun daha vardi ismini unuttum kızın adı Arora onunda hikayesi güzeldi. Blind of Forest. Fazla kasmayan ucuz ve hikayeleri güzel oyunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık