Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ve sonunda Hitman: Blood Money oyununu cinnet ve sinir krizleri geçire geçire bitirmiş bulunmaktayım. Size tavsiyem, bu tarz oyunlara çok hakim değilseniz Pro modunda oynamayın. Bazen kafayı kırıp milleti tarasam da, oyunun sonu beni tatmin etti ve tüm sinirim geçti. Oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim. Benim gibi işi inada bindirmeyin, takıldığınız yer olursa netten nasıl geçildiğine bakın. O zaman bölümleri geçmesi daha kolay olacaktır.

Hitman Absolution'a Purist (En zor mod) modunda başlamış durumdayım. Online olma sıklığım azalırsa, anlayın ki bilgisayarı kırmışımdır. Haydi bakalım.

3 saat kadar oynadım Darksiders'ı. Oyun güzel fakat adamlar resmen Gow'dan araklamışlar her şeyi. :/ Bir türlü Gow'un çakma versiyonu düşüncesinden kurtulamadım.

Neyse, yoklukta gideri var yine de.Oynamaya devam edeyim. Bu arada Gow demişken hala bu efsane seriyi oynamayan varsa bir an önce oynasın. Tek başına konsol aldırtacak bir seri.

3 saat kadar oynadım Darksiders'ı. Oyun güzel fakat adamlar resmen Gow'dan araklamışlar her şeyi. :/ Bir türlü Gow'un çakma versiyonu düşüncesinden kurtulamadım.

Neyse, yoklukta gideri var yine de.Oynamaya devam edeyim. Bu arada Gow demişken hala bu efsane seriyi oynamayan varsa bir an önce oynasın. Tek başına konsol aldırtacak bir seri.
Konsolum yok :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık