Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Nasıl ya? Hemen uzatayım. Benim 2026 mayıs ayında bitiyor. Ama 13 ay 960 çok iyi. Kesin alın.
Hiç gamepass olmayan yeni bir üyelikle yapılıyor sanırım. Mevcut hesabı uzatmayla işlemez.

Xbox sitesinden 3 kere 12 aylık ea play alıyorsun. 750 lira toplam.
Ardından 1 aylık gamepass ultimate (206) aldığında toplam 13 aylık ultimate hesabı sahibi oluyorsun. 3 yıllık ea play'in 3'te birini + 1 aylık ultimate aboneliği toplayıp çeviriyor.

Yılda oynamaya değer 3 oyun her oyuna 1'er ay dersek ki ER gibi bir şey olmadığı sürece 1 ay baya optimum uzunluk, bu yatırım pek de mantıklı durmuyor 🤔
Kişiden kişiye değişir. Ben de internet yok ama olduğu zamanlar çok fazla oyun oynuyordum. İnternet olsa hala oynardım... Ki bir sürü oyun birikti... Ve tabii Diablo geldi... Yani bana göre çok iyi çünkü ben sürekli oyun buluyorum oynayacak.

Hiç gamepass olmayan yeni bir üyelikle yapılıyor sanırım. Mevcut hesabı uzatmayla işlemez.

Xbox sitesinden 3 kere 12 aylık ea play alıyorsun. 750 lira toplam.
Ardından 1 aylık gamepass ultimate (206) aldığında toplam 13 aylık ultimate hesabı sahibi oluyorsun. 3 yıllık ea play'in 3'te birini + 1 aylık ultimate aboneliği toplayıp çeviriyor.
Patates olmaz değil mi bu olay? Arkadaşa önereyim de sonra dan 12 ay EA 1 ay gamepass'e dönerse? :D

Kişiden kişiye değişir. Ben de internet yok ama olduğu zamanlar çok fazla oyun oynuyordum. İnternet olsa hala oynardım... Ki bir sürü oyun birikti... Ve tabii Diablo geldi... Yani bana göre çok iyi çünkü ben sürekli oyun buluyorum oynayacak.

Patates olmaz değil mi bu olay? Arkadaşa önereyim de sonra dan 12 ay EA 1 ay gamepass'e dönerse? :D
Neredeyse beleşe bu işlemi 3 yıllığına yapıyorlardı geçtiğimiz yıllarda. Onların üyelik pert olmadıysa bize de bir şey olmaz olum

Forza, Diablo, Lies of P bu paranın hakkını vermeye yeter. Geri kalan her şey ekstrası olur
Lies of P için almıştım geçen, ama bir aylık alıp oyunla işim bitince kapatmıştım.
Geçen diablo için aldım o da sezonluk oyun. Yılda totalde 4 ay oynamazsın. Al kullan, işin bitince kapat daha mantıklı geliyor o yüzden. En azından şu fiyatlandırmalarla.

Aktif olarak kullanan insan alsın tabi canım.

Neredeyse beleşe bu işlemi 3 yıllığına yapıyorlardı geçtiğimiz yıllarda. Onların üyelik pert olmadıysa bize de bir şey olmaz olum
Ben yaptım. Ama ondan EA üyeliği işi yoktu. Önce 1 sene normal gamepass alıyordun sonra ultimate ile uzatıyordun.

Aktif olarak kullanan insan alsın tabi canım.
Yani aktif olarak oynuyorsa kesin alsın muazzam oyunlar var. Ama zamanı olmaz sadece 1 oyun içinse aylık işlesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık