Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Bloodlines 2'yi pre-orderlamıştım ve az önce yeni bir trailer falan paylaşıldı mı diye baktım, bakmaz olaydım. Adamlar ilk oyunun devamını yapmak yerine rezil bir Dishonored çakması oyun yapmaya karar vermişler. Anında iade ettim umarım steam kabul eder. 90 lira vermişim zamanında, tl sistemi kalktığı için nasıl bir iade yapacaklar bilmiyorum ama 2 dolar bile yatırsalar iyidir gider Vampyr'in dlc'sini alır tekrar oynarım.

Diablo çekilecek çile değil. Build çeşitliliği çöp seviyesinde olmakla birlikte karakter tatmin edecek kadar güçlü olmuyor. Bu tarz bir oyunu ışık hızında mob kesmek ekranı anında temizlemek ve bunları yaparken zevkten dört köşe olmak için oynarsın. Diablo'da ise tırrek bir karakteri kontrol ediyoruz. Vakit ayırmaya değmez. Canım bu türü çok çekerse gider POE oynarım.

Diablo çekilecek çile değil. Build çeşitliliği çöp seviyesinde olmakla birlikte karakter tatmin edecek kadar güçlü olmuyor. Bu tarz bir oyunu ışık hızında mob kesmek ekranı anında temizlemek ve bunları yaparken zevkten dört köşe olmak için oynarsın. Diablo'da ise tırrek bir karakteri kontrol ediyoruz. Vakit ayırmaya değmez. Canım bu türü çok çekerse gider POE oynarım.
Bende hikayeyi oynadım çıktım. Hikayesi güzeldi ama Mephisto falan ne olacak merak ettirdi.

Bende hikayeyi oynadım çıktım. Hikayesi güzeldi ama Mephisto falan ne olacak merak ettirdi.
Inarus'u merak ediyorum. Tüm önemli çarları dlc ile ekleyeceklerdir ama çöp gibi hikayeden çırakılmış Inarus'a da hakkını vermeleri gerek. Prime Evil'lardan daha güçlü bir boss olarak oyuna dönmesini isterim.

Bende gamepass sağolsun geçtiğimiz günlerde bitirdim ama zerre tatmin hissi vermiyor.path of exile 2 gameplay leri izlerken ağzım açık kalıyor.diablo4, poe2 nin tırnağının kiri olamaz.

Kaç levele kadar oynadın?

Kaç levele kadar oynadın?
50'de saldım. Endgame buildlere baktım. Hiçbiri tatmin etmedi. Oyun hiçbir aşamasında karakterimi güçlü hissettirmedi. POE'de campaign bitmeden karakterin hayvanlaşmaya başlar o gücü hissedersin. Bu oyunda tırrek gelip tırrek gidiyor karakter. Başlamadan biliyordum böyle olacağını ama izlemekle oynamak farklı şeyler. Belki skiller ve oynanış sarar dedim ama yok safi zarar ziyandı şu oyuna ayırdığım vakit

Level sınırı 100 olan oyunda seviye atlama hızı da komedi bu arada. Karakter ve skiller çapsız olduğu için hem aşırı hızlı mob kesemiyorsun hem de erken aşamasında dahi hatırı sayılır mob kesmen gerekiyor seviye atlamak için. Vay babayın sisteme gel hele

Diablo2 ana kaynak olarak kullanılıyor anladığım kadarıyla. En azından gördüğümüz bosslar ve oyun yapısı onu hatırlattı. Yeni gelecek sezonda da uber bos olarak Andariel getirilecek, birkaç yenilik daha gelecek tabii. Şimdilik içerik olarak zayıf. Baya end game ittiriyorum birkaç gündür, uber duriel farmı iyi fakat ödül sistemi zayıf. Drop rate acayip düşük. Eşya craft sistemi yeni sezonda biraz daha toparlayacak, notlar en azından bu yönde. Close beta olarak değerlendirmek en doğrusu. Bu arada hayvan gibi güç fetişistliği yapabiliyorsun sadece biraz sabretmen lazım. Skill çeşitliliğini de ilerleyen oyunda legend itemler ve uniqlerle yapıyorsun. Base skiller baya çeşitli hale geliyor imprint muhabbeti ile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık