Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ben bu BG3'ü oynayamayacağım. Combatın bende yarattığı hissiyatı aşamıyorum. Oyun zevk almak için oynanır kendini zorlamanın alemi yok. Konusunu komple özetleyen bir inceleme var mı gidip bakayım sonra önemli anları youtube'den izlerim.
Güç fantazisi gibi hissettiren buildler var. Onları yap kurtul. 2 roundda bitirirsin çoğu savaşı. Zaten savaşırken kafa yormana gerek de yok buildi yapacaksın sadece. 4-5 levelden itibaren rahatsın.

Güç fantazisi gibi hissettiren buildler var. Onları yap kurtul. 2 roundda bitirirsin çoğu savaşı. Zaten savaşırken kafa yormana gerek de yok buildi yapacaksın sadece. 4-5 levelden itibaren rahatsın.
Sarmıyor dostum bir yerden bir yere gitmek ve dövüşmek işkence gibi gelmeye başladı. Oyunun sonlarını izliyorum şu an.

Ben bu BG3'ü oynayamayacağım. Combatın bende yarattığı hissiyatı aşamıyorum. Oyun zevk almak için oynanır kendini zorlamanın alemi yok. Konusunu komple özetleyen bir inceleme var mı gidip bakayım sonra önemli anları youtube'den izlerim.
Ben de aynı nedenden dolayı bitiremedim oyunu. Herkes deli gibi eğlendi, oynadı. Ben bir türlü dahil olamadım, zevk alamadım.

Forumca bu oyun oynanır gibi

Horizon Forbidden west 3 gün önce pc'ye çıkmış. Millet bu yüzden Dragon's dogma 2 goty ödülü alacak sanıyordu galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık