Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Owari no Seraph

Sanırım Japonya'da animenin yapılması büyük bir olay o yüzden bu kadar takipçi alıyor ve dünyaya da yayılmasını sağlıyor. Çünkü animeden çok daha fazla manga çıkıyor bir dönemde. Animlerin de %80 slice of life, romantik, okul serileri böyle şeyler ayrılıyor aralarından.

Mondem gibi ben de hiç dram göremedim :( Başlarına gelecek belliydi. Aksiyonu yine fena değil ama.

12. bölüm çıkmış gösteriyor bitmiş sanırım ilk sezon. 2. sezona kadar yetişirsem izlerim yoksa hiç sanmıyorum. Aynen Ao no Exorciste çok benziyor onu ben de hissettim. Ama onda yine karakterler ilginçti. Gerçi animesi filler bitirdi bitiriş rezildi ama mangayı daha çok övüyorlardı.
Sen kraliçeyi sevmişsin :D Bana o kadar ilginç gelmedi nedense. Daha Mika'yla karşılaşmadılar 6 da kaldım ben :/ İzlerim ama ya Coppelion'u bitirmiş adamım ben.
Ve eglenceliydi, Rin'in yüz tiplemeleri epey gülümsetirdi beni. Mangasi daha mantikli devam ediyor, gerci güncelde degilim.
Mor sacli geveze kiz ile kraliceyi sevdim biraz. Diger karakterlere kiyasla en azindan biraz dikkat cekiciler. 7. bölümde kaldim bende, bitiririm muhtemelen ~_~

Bu seri cidden güzel mi ya mangası deli satıyor bizim ülkede nedense. Yakın zamanda okumuş etmiş var mı?

Bu seri cidden güzel mi ya mangası deli satıyor bizim ülkede nedense. Yakın zamanda okumuş etmiş var mı?
Ortalama. Ana karakter Luffy gibi, pek düşünmüyor, fazla duygusal. Bunun yetimhaneden arkadaşı var, bir zaman sonra vampire dönüşüyor, çoğu takipçi bu ikisi arasındaki ilişki için okuyor desem yanlış olmaz. Fazla spoiler vermeden gerisini anlatamam. Son bölümlerde ilk atanın geçmişi gösteriliyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık