Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emek harcıyorum bu takıma 140m param var harcayamiyorum kalabalık kadrolardan haz etmem satmadan almam kanteyi Pedroyu falan uygun fiyata birakabilirim haberiniz olsun :cool:

Benle oynayacağın haftada unutursun inşallah :oleyo2:
Bizde emek harcıyoruz ama bizde kura şansızlığı var.:artiz:
Kante’yi kaçtan satıyorsun koymamışsın pazara.

Bizde emek harcıyoruz ama bizde kura şansızlığı var.:artiz:
Kante’yi kaçtan satıyorsun koymamışsın pazara.
Botlara satarsam 62den satılık listesine koyarım ama size 17m indirimli 45 olur daha ucuzu kurtarmaz valla adamlar 91 lik oyuncuları o fiyattan koymuş listeye ben 96lık adamı veriyorum batan geminin malları bunlar gel vatandaş :D

Gel bakalım geleceğin varsa göreceğinde var. Gerçi ben sana geliyorum. Kral geliyor iyi karşılama isterim. :D
Gel gel sana haşin kadromun en iyi elemanlarını hazırladım Stamford Birdge'den çıkabilecek misin görelim :mincika:

Benim de botlarla olan maçlarım yaklaştı çok şükür. :D Tottenham dışında hedefi yüksek olan tüm takımlarla oynadım sanırım.
O zaman ilk yarı sonunda ben lider olurum sen de üst sıralarda olursun basit matematik :oleyo2:

Gel gel sana haşin kadromun en iyi elemanlarını hazırladım Stamford Birdge'den çıkabilecek misin görelim :mincika:
Bende kadromu Özil hariç dinlendirdim bu maç. Ronaldo tam formunda ve gol kralı olarak geliyor. Yani tahtıma tehdit olarak görülüyorsun. Kıymetini bil kelleni bizzat almaya geliyorum. :D:cool:

Ronaldo Arsenal için altın değerinde
LONDON - Ronaldo geçen hafta boyunca antrenmanlarda gol bulmakta pek sorun yaşamadı. Golcü bu sezon 14 tane gol atmayı şimdiden başardı. Tombe1907 öğrencisiyle gurur duyuyor. "Ronaldo çok yönlü ve çabuk bir oyuncu" dedi. "Bu yüzden defans oyuncuları onu durduramıyorlar.Arsenal kulübü kadrosunda onun yeteneğinde bir futbolcuya sahip olduğu için mutlu olmalı."
Geçen yine Ronaldo'yu değerlendiriyorum.:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık