Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Korsanfan Bundesliga Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak son maça kaldı, hala bir şansın var :p
Hayır ikili averajda da genel averajda da benden önde bayern, yani şampiyon oldu artık ama kendi adıma güzel bir sezon geçirdim gururluyum :alkis: Benle berabere kalmasaydın bak o zaman olurdum şampiyon belki senin yüzünden olamadım yani mutlu musun :ühü::D

Son düzenleme:
Hayır ikili averajda da genel averajda da benden önde bayern, yani şampiyon oldu artık ama kendi adıma güzel bir sezon geçirdim gururluyum :alkis: Benle berabere kalmasaydın bak o zaman olurdum şampiyon belki senin yüzünden olamadım yani mutlu musun :ühü::D
Oyunda bildiğim kadarıyla ikili averaj yok. Sen 6 fark atar o da tek farkla yenilirse şampiyon olursun. Senin rakip 6 fark atılmayacak bir takım değil, Bayern'in rakibi de onu yenemeyecek takım değil. Ancak tabii bütün bu hesaplar...

Oyunda bildiğim kadarıyla ikili averaj yok. Sen 6 fark atar o da tek farkla yenilirse şampiyon olursun. Senin rakip 6 fark atılmayacak bir takım değil, Bayern'in rakibi de onu yenemeyecek takım değil. Ancak tabii bütün bu hesaplar...

Benim iki puanımı al sonra bana ütopik hayaller kurdur :D Bayern yenilmez ya kaç haftadır bekliyorum yenilmiyor son haftada yenilmez :( ne diyorsun @mfaruk yenermisin Bayerni ?

@GeorgeRMartin Daha fazla uğraşma işte lan. Şampi Goku.:a: Eee kimin kardeşi.:cool:
Hala rakibin rakibine yener misin diye soruyon. Pis şikeci seni.:D:mincika:

Sayemde 2. oldun işte yeter. :artiz:Sna kamp bassaydım şimdi 2. bendim:(

@Riful Yani başka ligde bile deli ediyon beni. Hemen Marqiyi almışsın halbuki ben inmesini bekliyyordum.:mincika:
:mad:

:hhh: Tahmin etmiştim Marqi'yi alırken bunları söyleyeceğini :D 2 tane de genç kaleci aldım. Biri daha 17 yaşında, alacak çok genç var daha. Senin takım iyi zaten :artiz:
Lan adamı sen takımı sçmeden gördüm de az bekleyeyim dedim. ama Rifo 'nun da bu lige geleceğini unutma GAFLETİNE DÜŞTÜM.:(:ühü::oleyo2:

Ben orda jeton harcamamaya kaar verdim.:hıh:

Takmda ilk ikisi hariç orta saha yokmuş la. forvet kaynıyor hep.:hoo:

Lan adamı sen takımı sçmeden gördüm de az bekleyeyim dedim. ama Rifo 'nun da bu lige geleceğini unutma GAFLETİNE DÜŞTÜM.:(:ühü::oleyo2:

Ben orda jeton harcamamaya kaar verdim.:hıh:

Takmda ilk ikisi hariç orta saha yokmuş la. forvet kaynıyor hep.:hoo:
Beni çağırdığı an kaybettin zaten Marqi'yi :rolleyes: Veratti'yi de alacaktım ama kalecilere verdim parayı. Kaçırma dikkat et!!

O kadar forvetin var, gel bir değişiklik yap 4-2-4 oynat takıma, bakalım ne olacak :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık