Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bırakma konusun da ilk sezonda çoğunuzu gördük. Sonraları iyi takımlar gelince oynayın tabi :/

Ben bir kez oynadım. Bırakmadım. Bu sezon daha hırslı oynamayı düşünüyorum. Bırakanları geçerli bir sebep olmadığı sürece almamak gerekir diye düşünüyorum.

Sıkıldım diyip, sarmadı diyip bırakıp gidenleri alma. Gene bir bahane bulup bırakırlar.

Gerekirse 10 kişi başlayalım ama herkes sonuna kadar oynasın.
Sıkıntı yok ekipte, herkes istekli. O kadar laflara rağmen daha da bırakacak kişi zaten gelmez. Yarına kadar bekleyelim de hem oy kullansınlar lig belli olsun hemde gelmek isteyen kaçırmasın sonra kim kura çekerse dağıtır takımları başlarız.

ben oyun hakkında bir şeyler öğrenmek amacıyla hesap açıp sao paulo ile başladım sizlerle oynamama engel olurmu hali hazırda bir takımı yönetmem, bırakabiliyor muyum istediğim zaman istifa seçeneğini göremedim ?

Öğrencilik dönemlerimde çok manager lik oynardim. Nasıl ayni ligde oynayabiliyorsunuz. Oyuna girdim ama lig secmedim. Başlangıçta beklemede. Her gün bir maç oynanıyor ise bende katılmak isterim. Diğer oynadığım oyunlara ara verdim. Onun için bu zor gelmez bana. Lig sonunu rahat görürüm sizinle birlikte. Eğer eksik varsa benide yazabilirsiniz

Arkdaşlar sayımız 18'i geçti ya İspanya ya da İngiltere seçin, mecbur onlardan birini oynayacağız gibi duruyor.

Öğrencilik dönemlerimde çok manager lik oynardim. Nasıl ayni ligde oynayabiliyorsunuz. Oyuna girdim ama lig secmedim. Başlangıçta beklemede. Her gün bir maç oynanıyor ise bende katılmak isterim. Diğer oynadığım oyunlara ara verdim. Onun için bu zor gelmez bana. Lig sonunu rahat görürüm sizinle birlikte. Eğer eksik varsa benide yazabilirsiniz
Oyunu bırakmazsan sıkıntı yok hocam senide yazıyorum. 1 kişi lig kuracak herkes ona başvuracak. Takımları kura ile seçeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık