Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Orochi ve Kanjuro Hakkında

Sizce Orochi ve Kanjuro öldü mü?

• Evet ölmüşlerdir. Eminim son kararım.

Kullanılan: 12 27.3%
  • Nayır nolamaz. Oda hortlatacaktır.

Kullanılan: 19 43.2%
  • 1.Dış kapının dış mandalı gibi bir müttefik olur.

Kullanılan: 1 2.3%
  • 2.Hükümetin uşağı bir numaralı ajanı olur.

Kullanılan: 4 9.1%
  • 3.Pusuda bekler uygun zamanda Kaidoyu ısırır, yılaann..sss

Kullanılan: 9 20.5%
  • 4.Orochi imana gelir. İyilik meleği olur.

Kullanılan: 2 4.5%
  • 5.Kaidonun tabutuna bir çivide ben çakayım.

Kullanılan: 4 9.1%
  • 6.Ben bilmem Oda bilir.

Kullanılan: 10 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro Kiku'nun elinde ölmüş olursa hikayesi tamamlanmış olur diye düşünüyorum hatta imana geldiği bir sekans çizmezse daha iyi olur bence. O yüzden bir fikrim yok ölmüş de olabilir ölmemiş de...

Orochi'ye gelirsek bence ölmedi ve Kaido'nun indirilişinde yardım edecek. Neden ölmediğini düşünüyorum? Çünkü bence hikayesi daha bitmedi, daha Oden'den itibaren Wano'da kötü giden her şeyin bağlandığı, tayfanın müteffiklerinin -arc prenseslerini- çektiği acıların bir numaraları sorumlusunu bu şekilde harcarsa okuyucu açısından tatmin edici olmaz. O yüzden benim fikrim Hebi Hebi no Mi Model: Yamata no Orochi(Mitolojideki Susanoo ve Yamata no Orochi hikayesine paralellik gösterecek şekilde.) sayesinde hayatta kalacak.

Kaido'nun indirilişindeki rolüne gelirsek bana kalırsa bu imana gelme yada Dünya Hükümetini(yada Denizcileri) içeren bir durumla olmayacak. Orochi'nin şu ana kadar gösterilen karakteri korkak, içten pazarlıklı, paranoyak, koltuk sevdalısı, kafası çalışan bir tip... yani böyle özelliklere sahip olan birisi Kaido'ya mutlak güven duyacak biri değil mutlaka Kaido'nun kendisini gözden çıkaracağı senaryoya karşı bir plan geliştirmiş. Şimdi onu devreye sokacak ve bir nevi Luffy kaderin cilvesiyle -yine...- iti ite kırdırmış olacak zayıflamış üstün güçlere sahip rakibine son darbeyi vuracak. Kınlarda bu sırada Orochi'nin işini bitirir iki karakterde(hatta kınları da sayabiliriz bunlarla) hikayedeki misyonunu tamamlar böylelikle.

Açıkçası Orochi Kaido'nun organizasyonuna sızmış çıkarsa bile şaşırmam şu durumda...

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Kanjuro Toki'nin elinde ölmüş olursa hikayesi tamamlanmış olur diye düşünüyorum hatta imana geldiği bir sekans çizmezse daha iyi olur bence. O yüzden bir fikrim yok ölmüş de olabilir ölmemiş de...
Kanjuro umarım ölmüştür direkt. İmana gelme kısmı olursa üzülürüm. Düpedüz deli nihilist manyağın tekiydi. Seriye level atlattı varlığı ve düşünce tarzıyla.

Orochi net ölmüştür o hasardan ölmese Kaido'ya olan korkudan ölmüştür. Kanjuro'da ağır yaralıdır arc sonuna kadar bağlı kalır.

Dünya kadar karakter var savaşacak.Her birine o öldümü yok şudamı öldü diyerek kafayı yersiniz benden söylemesi.

Kanjuro umarım ölmüştür direkt. İmana gelme kısmı olursa üzülürüm. Düpedüz deli nihilist manyağın tekiydi. Seriye level atlattı varlığı ve düşünce tarzıyla.
Bende aynı şekilde düşünüyorum müthiş bir seviyeye çıkardı karakteri eğer burada ölmeyip, son anlarında 'hain olmama rağmen bende sizden biriydim aslında ehe ehe' tarzında bir iyilik yaparak ölürse açıkçası çok kötü bir seçim olur.

Oroçi den emin değilim ama Kanjuro ölmüştür daha ne yapacak ki çöp hayatta kalıp? Kiku reyiz çöp gibi harcadı. Ama Oroçi de şu saatten sonra ne yapacak o da saçma. Oda’nın muhteşem fantazileri...

Oroçiyi bukadar erken aradan çıkaracağını düşünmüyorum -daha karpuz keseceydik :D- tayfayla doğru düzgün karşılaşmadı bile
Kanjuronunda sağ kalıp imana gelmesini bekliyorum ihaneti üzdü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık