Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Opening 20 "Hope"

Sanatçının Yorumu:
(Hatam olmuşsa kusuruma bakmayın. Yorumu İngilizce'ye çeviren olursa karşılaştırır ona göre düzenlerim.)

Bu sefer de açılış şarkısını ben hazırladığım için onur duyuyorum. Tayfanın dostluk bağları yolculuk boyunca derinleşti ve bu bağ sınırsız bir güç haline geldi. Bu şarkıyı geleceğe yön verecek olan cevaba umut ışığı olması için söyledim. Bu şarkı, One Piece'in büyüsünü yansıtan bir şarkı olursa beni mutlu eder.

Şarkının tamamını duymak lazım. Openingde doğru görseller kullanılılırsa şarkı keyif verir gibi duruyor. Mom'ın komutanlarını gösterseler güzel olur.

Kesin gene bakın biz korsanız çok mutluyuz tarzı rengarenk bir açılış olacaktır. Biraz tarzınızı değiştirin be kardeşim. Bıktık aynı şeylerden.

Kesin gene bakın biz korsanız çok mutluyuz tarzı rengarenk bir açılış olacaktır. Biraz tarzınızı değiştirin be kardeşim. Bıktık aynı şeylerden.
Belirttiğin gibi olmadığı soylenebilecek, 13 ve 14. Açılışlar var. Biri MF arkının son aşamalarına, diğeri kaybedislerin etkisinin sürdüğü döneme denk geliyor. Kısacası kallavi ölümler şart ki biz farklı açılışlar izleyebilelim.

Belirttiğin gibi olmadığı soylenebilecek, 13 ve 14. Açılışlar var. Biri MF arkının son aşamalarına, diğeri kaybedislerin etkisinin sürdüğü döneme denk geliyor. Kısacası kallavi ölümler şart ki biz farklı açılışlar izleyebilelim.
Ölüm falan şart değil aslında. Kasvetli olmasına da gerek yok. Pepe seviyesinde olmaması yeterli benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık