Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Opening 17 - Wake Up!

Share the worldden sonra bence güzel bir opening gelmedi. Bu kadar olay yaptıklarına göre inşallah bu seferki güzel olur. Sadece şarkıyı duyup sonuca varmak istemedim.

Güzelim arcın animasyonunu güzel yapıp saçmalatmasınlarda, benim için openingi falan ne olursa olsun farketmez.

hhahahaahh animeciler kapıştırmış amirallerle bizim üçlüyü :DD

Openingde yer alan fuji-dof-law karşılaşmasını güzel yansıtırlar birde chinjao vs luffyyi.

hhahahaahh animeciler kapıştırmış amirallerle bizim üçlüyü :DD

Openingde yer alan fuji-dof-law karşılaşmasını güzel yansıtırlar birde chinjao vs luffyyi.
hakkaten ya bende acayip beğendim amirallerle dövüşüyorlar sanji adamım ya kizaruyla nasıl dövüşüyor sonra karasakalı gösteriyor :D
süper opening olmuş ilk defa bu kadar beğendim :D

kıyafetleri falan dehşet olmuşya luffy zoro sanji falan karizma akıyor :D

robinde fenaa :D yakışmış baya :D

Unknown

https://www.youtube.com/watch?v=KttpUvA4eoA

yeni openin akainu vs luffy süperya gösteriyor akainuyu top sakallı falan :D
Abi bu neyin kafasın Kizaru vs Sanji - Fujitora vs Zoro - Akainu vs Luffy sonra BB ortaya çıkıyor cidden mangayı okumuyor bu anime yapımcıları yada herneyse fillerından tut openingine hiç biri mantıklı şeyler değil.Şarkıya birşey diyemicem kötü bir yanı yoktu bir kaç kere daha dinlersem severim büyük ihtimal ama animasyonu :D :D

Edit : Sonlara doğru mangada koymuşlar tamam ama başlar neydi öyle ayrıca Op un filmlerinde bu tayfa niye böyle dandik kıyafetler giyiyor onu anlamadım ( Strong World hariç ordakinler havalıydı )..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık