Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

MuzluYulafEzmesi

Kız koca şehri altıya böldü. Yer altındaki devasa canavarlar şehrini yer üstüne çıkardı. Bırakta o kadar kibirli olsun.:at:
Kibirli olmak var kibirli olmak var . Kız birkaç kişi hariç herkese çöp poşetiymiş gibi davranıyor :artiz: Sweet Maske de böyle . Atomik Samuray'da kibirli ama hiç sinirimi bozmuyor bu ikisi gibi :D
Yalnız gücünü terse çevirip küreye hapsolunduğunda vücudundan kan akması, muazzam rahatlattı beni. O "bana hiç bişiler olmaz" havası silindi. Bizim meteor, küre hapsi vol2 çakacak Tatsu'ya, Saitama o aralar dahil olur.
Seride en zevk aldığım bölümdü . Saitama'nın gücünü tüm dünya fark etse o kadar zevk almazdım :D

Tatsumaki ve Sweet Maske'nin kibirli tavırlarını görünce böyle oluyorum sinirden :ehe:

Moderatör tarafında düzenlendi:
webtoon a göre yazıldı.
en çok nefret ettiğim şey,opm deki normal halk,kahramanlarının ille yakışıklı veya güzel olmaları ile ilgileniyor.ne yaptıkları ya da nasıl yaptıkları önemli değil,önemli olan popüler olmaları.bu kadar kör olmaları ve yönlendirilebilir olmaları inanılmaz.gözlerinin önündeki sahneyi bile yanlış yorumluyorlar.japonyada mı böyle anlamadım.

MuzluYulafEzmesi

webtoon a göre yazıldı.
en çok nefret ettiğim şey,opm deki normal halk,kahramanlarının ille yakışıklı veya güzel olmaları ile ilgileniyor.ne yaptıkları ya da nasıl yaptıkları önemli değil,önemli olan popüler olmaları.bu kadar kör olmaları ve yönlendirilebilir olmaları inanılmaz.gözlerinin önündeki sahneyi bile yanlış yorumluyorlar.japonyada mı böyle anlamadım.
Animelerde ve mangalarda halk nedense genelde geri zekalı ve kolay yönlendirilebilir koyun sürüleri olarak lanse ediliyor . Japonya halkı gerçekte de böyleyse yazık vallahi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık