Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Yorumları görünce mangaya başlayasım geliyor ama Manga okuyunca da animesini izlemek boş zaman kaybı gibi oluyor. Animesini de izlemek istiyorum ama arada kaldım arkadaş. Bu arada serinin yaratıcısı kimse çok orjinal canavarlar çiziyor. Adamın hayal gücüne hayranım ya.
anime manganın yanında çöp kalıyor bi an önce mangaya başla

Bak kararsizim diyorum, arada kaldım diyorum oldumu bu şimdi. Yok okuyacam mangada güzel bulduğum paneller olursa animede acar bakarım.

Aynen bu adamı çok övdüler zaten başlayayım bari.
Bence ikisinide izle oku... Çizimler benim okuduğum mangalar arasında hepsini 5 e 10 a katlar. Anime gerek çizim gerek soundtrack olarak efsane...

ilk sezon güzeldi ama 2.ci sezon berbat ötesi zar zor izledim
Ben pek bi fark görmedim. 2. sezonda çok güzeldi.

MuzluYulafEzmesi

Yorumları görünce mangaya başlayasım geliyor ama Manga okuyunca da animesini izlemek boş zaman kaybı gibi oluyor. Animesini de izlemek istiyorum ama arada kaldım arkadaş. Bu arada serinin yaratıcısı kimse çok orjinal canavarlar çiziyor. Adamın hayal gücüne hayranım ya.
Çizimler çok güzel . Başla bence .

MuzluYulafEzmesi

Bu Murata ve One muhabbeti ne Death Note gibi biri hikayeyi yazıp diğeri çiziyor mu.
One - Punch Man
One isimli çizerin webcomic'idir. One , fazla özenmeden hobi olarak kendi sitesinde gayet kötü çizimlerle devam ederken Yusuke Murata isimli abimiz twitter üzerinden revize ederek haftalık manga dergisinde yayınlamayı teklif ediyor. bu sefer de gereğinden fazla iyi çizimler ortaya çıkıyor.

Ekşi Sözlükten alıntı . Anlatmaya üşendim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık