Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Herkes dikkatsiz yakalanabiliyor :T Garou reyiz zaten 1-2 bölüm önce keltoştan tek yiyince gücü düştü bence normal yani. İnglizce çıksa da okusak şunu düzgünce :D

Anlatanın saitama hakkında ne bilgisi olabilir ki ? Resimlerde anlaşılacağı üzere yendiği canavarları biliyordur bilse bilse onları da saitama inkar eder reyis yemez kingi.

Gerçeğini okuyalı baya oldu ama hatırladığım kadarıyla yoktu gücünün açıklandığı yer.Adam sadece gücüne anlam veremiyordu mutlak güç falan birşeyler diyordu diye hatırlıyorum.

Gerçeğini okuyalı baya oldu ama hatırladığım kadarıyla yoktu gücünün açıklandığı yer.Adam sadece gücüne anlam veremiyordu mutlak güç falan birşeyler diyordu diye hatırlıyorum.
Orada sanirim aslinda S lerden bile cok cok daha, hatta kiyaslanamiyacak kadar guclu biri var oda bizim keltos diye acikliyor galiba. Yoksa gucunun kaynagi yada su nedenden guclu diye bise yok one cizimlerinde benim gordugum ve okudugum kadariyla. Tabi cizerin yazdigi bir yer varsa bilemiyorum. Bilinen deli gibi anteraman yapmasi o kadar gucunun kaynagi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık