Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Valla bende inanmıyorum. :D Kesin ayrı bir soydan falan geliyor haberi yoktur.Envai çeşit canlı var zaten nasıl bir evrense.
Çok kahkahalar atarak izlemiyorum ama eğleniyorum ve devamını merak ettiriyor şu ana kadar.
Evrim üzerine kurulu bir evren. Feritin dediği gibi çok karides yeyince karides adam oluyorsun; ilk bölümde çıktığı üzere dünyadaki pislikten, mikroptan evrilip doğabiliyorsun; denizlerin kralı vardı misal sürekli evrim geçiriyordu yağmur altında; Boros keza öyleydi, benim gezegenim şöyle sıcak böyle iklimi var deyip paso evrim geçirmişti; Saitama da bunun gibi işte 3 yıl boyunca her gün çalışa çalışa evrim geçirmiş adam. :D

Eyvallah. :a:

horriblesubs.info
Saitama'nın sırrı konusunda
Denilene göre Saitama limitini aşmış. Belli bir güç bariyeri var dersek yıkmış geçmiş. One'nin mangasında açıklıyorlarmış sanırım bi de şu var http://www.mangatown.com/manga/onepunch_man/c020.6/11.html
Eyvallah Surri.

Valla bende inanmıyorum. :D Kesin ayrı bir soydan falan geliyor haberi yoktur.Envai çeşit canlı var zaten nasıl bir evrense.
Çok kahkahalar atarak izlemiyorum ama eğleniyorum ve devamını merak ettiriyor şu ana kadar.
Aç mangasını oku keke. :D
Ben hiç sanmıyorum öyle farklı soydan falan geldiğini, baya bildiğin doğru söylüyor Saitama bence. İşin komedisi de orada. :D

Bir insanın çok karides yiyerek karides adama dönüşmesine inanıyorsun yani?
Öyle miydi ahahaha hiç dikkat etmedim valla o kısma. :D

Evrim üzerine kurulu bir evren. Feritin dediği gibi çok karides yeyince karides adam oluyorsun; ilk bölümde çıktığı üzere dünyadaki pislikten, mikroptan evrilip doğabiliyorsun; denizlerin kralı vardı misal sürekli evrim geçiriyordu yağmur altında; Boros keza öyleydi, benim gezegenim şöyle sıcak böyle iklimi var deyip paso evrim geçirmişti; Saitama da bunun gibi işte 3 yıl boyunca her gün çalışa çalışa evrim geçirmiş adam. :D
Açıklama istememiştim sadece açıklanıyor mu diye sormuştum tüm mangayı anlatmana gerek yoktu. :(
Neyse sağol yine de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık