Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Tesekkur ederim bilgilendirme icin, kaydedip tekrar aticam.
@Solid Snake alfabetik olarak oldugunu dunku mesajindan hatirliyorum, ama dedigim gibi cok zaman ariyaramadim, o sebeple hizlica yaptim. Linlin yerine ilk kizini koydum, 'Shanks yerine Alpamani koydum . :) Kaydedip tekrar gonderiyorum simdi.
@RedTeroR sizi ve redi tekrar alayim buraya . :)
Knk magellan o kadar güçsüz olsa impelde tutamazlar o adamları. Ayrıca Eustass Sanji aynı liglerin adamı değil

Efsaneler Newgate, Roger 5B Gerçek imparatorlar Shanks, Kaido, Linlin'in ödülü 4B iken Teach'in 2B olması şakacıktan değil. Teach tam olarak imparator değilse Shiryu'da tam olarak Sağ kol olamaz
Shiryu diğer sağ kollarla aynı güçte demedim ben.Yine de sağ kol dedim.Kata hariç tüm sağ kollara karşı avantajlı gibi duruyor hatta meyvesi sağolsun.

Bizimkiler Wano'dan sonra Bb tayfasıyla hesaplaşmazlarsa Shiryu en güçlü 2 sağ koldan biri olacak muhtemelen. O yüzden hakir görmeyin bu herifi. Yamulursunuz sonra :hmm:

Tesekkur ederim bilgilendirme icin, kaydedip tekrar aticam.
@Solid Snake alfabetik olarak oldugunu dunku mesajindan hatirliyorum, ama dedigim gibi cok zaman ariyaramadim, o sebeple hizlica yaptim. Linlin yerine ilk kizini koydum, 'Shanks yerine Alpamani koydum . :) Kaydedip tekrar gonderiyorum simdi.
@RedTeroR sizi ve redi tekrar alayim buraya . :)
S'de yangın var xD Kid'in yeri olmamış, CC ile aynı yere koymuşsun çarmıh reise mesaj mı veriyorsun ne yapıyorsun xD Luffy'nin yanına alman lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık