Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'teki Favori Sözleriniz

• Konbuyu başlatan DaNTeFe
  • Başlangıç tarihi
Animede Sengoku buda formuna geçerken Teach e birseyler söylüyordu velet gibi falan hatirlayan var mı? ?

Kör olmak o kadar da kötü değil , görülmese Daha iyi olacak birçok şey Biliyorum - Issho

Bu göz yaşları halkın öfkesi , sen dünya hükümetinin iyilik tanrısı olduğunu mu düşünüyorsun ! - Issho

Yeni çağ yaklaşıyor , durdurulamaz dalga herşeyi yutacak , siz güçsüzler zamanınız varken kaçın-doffy

Yaralarını yalayan köpeklerin adaletten bahsetmeye hakkı yoktur-Crocodile

O lanet olasıcaların hükmettiği bu dünyanın her bir zerresini yok edeceğim- doflamingo

Adalet durduğun yere göre değişir- kuzan

Robinin kendi isteğiyle gitmediğini duyunca güçleri sınır tanımayacak -Nami ( serideki en epik sahnedir )

Korsanlar...sadece kanları bile büyük bir günah -Sakazuki san

Sözleri tam hatırlamadığım için yanlışlık olabilir.

Son düzenleme:
Ölmüş olsa bile hala hikayesini anlatabilir - Nico Robin
.(tayfaya ilk katıldığı zaman gökyüzünden düşen iskeletin kafatasını incelerken söylemişti )

Herşeyin başladığı söz,
Benimle beraber dünyanın altını üstüne getirmeye ne dersin ?- Gol D Roger
Tom'un sözleri iyiydi buralarda da.

Ben buraya yazdım diye hatırlıyorum.2 ay gidince gitti herhalde :)
E gelmişken söyleyeyim.Doflamingo'nun sözüne herkes değinmiş zaten bende çok beğeniyorum sözünü.Kazanan adalet olacak.Onun dışında Maroc'nun iki sözü çok hoşuma gider.
Krala o kadar kolay ulaişamazsın.Ve Tayfamızdan birine zarar geldiğinde olacakları tüm okyanus bilmeli :) Fanı olduğu için beğenmiyorum sözlerini :) Aksine sözleri güzel olduğu için fanıyım diyebilirim Marco'nun
Sonrasın Saul'un hiç bi insan yalnız doğmaz gibisinden bi lafı vardır.O aklıma geldi.Bu da doğru bi söz bence.Vee en güzeli en yürek titreteni,en etkileyicisi en favorim olanı,en tüyleri diken diken yapanı şu söz.Yaşamak istiyorum :) Bu sahne tüyleri esas duruşa geçmeyen benden biraz öte dursun aga.O kadar diyeyim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık