Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'te Son Düşman Kim Olur?

One Piece Final Boss'u Sizce Kimdir

• Karasakal

Kullanılan: 18 20.5%
  • Shanks

Kullanılan: 3 3.4%
  • Henüz Hiç Görülmemiş Biri

Kullanılan: 9 10.2%
  • İmu

Kullanılan: 48 54.5%
  • Filo Amirali

Kullanılan: 2 2.3%
  • Gorousei

Kullanılan: 0 0.0%
  • Öldüğünü Sandığımız Biri (Roger,Xebec)

Kullanılan: 3 3.4%
  • Diğer

Kullanılan: 5 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    88
sOda serinin içine etmeden önce ya Karasakal yada Imu derdim ama artık Buggy diyorum! sOda bu yapar yani Alvida bile olabilir...

Son düşmandan çok ben artık şu tarih olaylarının ve hazine kısmındayım. Buggy bile olsa son düşman oluru var benim için.

İmu veya Karasakal. Oda'nın ters köşe yapıp Shanks'ı baş kötü yapacağını sanmıyorum.

Son düşmanın bir korsan olduğu her senaryo saçma olur kabul edemem. Ha Im yerine Karasakal darbe yapar geçer son düşman olur onu bilemem.

Karasakal hiç bölüm sonu canavarı vibeı vermiyor
Im hiçbişey vermiyor adamın daha ne olduğu belli değil
Çöp oldu yani seri kısaca

Karasakal hiç bölüm sonu canavarı vibeı vermiyor
Im hiçbişey vermiyor adamın daha ne olduğu belli değil
Çöp oldu yani seri kısaca
Bande ne Karasakalı nede İmu'yu Son düşman olarak görmek istemiyorum Hiç görmediğimiz Son Düşman Vibeı veren biri gelse daha iyi olur Tıpkı Madara gibi onuda büyük savaşa kadar görmedik ama Anime Dünyasında baya etki yaptı. Oda'nın Son Düşman Vibeı veren bir karakter yapması lazım.

5 tane amiral seviyesi adamı emrinde tutan IM olmayacakta kim olacak. Teach hadi IM'i yendi diyelim goreseileri ve kutsal şovalyeleri kim yenecek. Aokiji ve Shiryu hadi ikisini indirdi diyelim diğerleri var.
Ama Teach'ten hükümete karşı bir operasyon bekliyorum. Shanks'in hükümeti uyarmaya gitmesi,Teach korsanlarının Satürn'e dokunması ve dünyayı ele geçirme istekleri olsun. Ters köşe olup Teach vs Hükümet görebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık