Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece’te 4. Büyük Güç - Şeytani Ruh ve Enerji, Lanetli Kılıçlar

Eline emeğine sağlık, yeni gördüm bu incelemeni, çok başarılı buldum. Umarım tamamı çıkar.
Luffy'nin şu sahnede aldığı Kotetsu yapımı iblis kesen kılıç'ı alışında da bir tuhaflık var gibi, animede daha detaylı göstermiş bu sahneyi, hatta forumda da konuşulmuştu, Luffy'i etkiliyor lanet gibi.
Luffy'nin de bu lanetli aurayı hissedebiliyor olma ihtimali var mı sence?

Eline emeğine sağlık, yeni gördüm bu incelemeni, çok başarılı buldum. Umarım tamamı çıkar.
Luffy'nin şu sahnede aldığı Kotetsu yapımı iblis kesen kılıç'ı alışında da bir tuhaflık var gibi, animede daha detaylı göstermiş bu sahneyi, hatta forumda da konuşulmuştu, Luffy'i etkiliyor lanet gibi.
O kılıç kayboldu gitti yada ben mi görmedim bilmiyorum

Üye silindi 1004

Dördüncü büyük güç mü? Kılıçlar bence daha çok Oda’nın seriye eklediği kendi hobileri.

Sağol dostum.

Luffy iyiyi Zoro kötüyü hissediyor. Yaratılışları bu. O yüzden sanmıyorum Luffy hissetsin. Usopp'un hissetmesi daha olası. Çünkü Usopp varlıkları auralarıyla hissedebiliyor. Kitetsu'nun olayı da aura zaten.

Silinmiş Üye

O göz olayı hakkındaki teorini çok beğendim ve gerçek olabilir. O çiziği büyük ihtimal Mihawk'ın attığını düşünüyorum. Belki de Zoro'nun birleşme yani şeytanın gücünü kontrol etmesi için hazır olmadığını düşündü. Diğer bir detay ise Mihawk'ın gözlerinin Cavendish ile aynı şekle sahip olması. Bu şekil Mihawk'da savaş durumunda olmamasına rağmen varken Cavendish'te kılıcın ruhuyla kişilik değiştirince ortaya çıkıyor. Bunun sebebini Mihawk'ın kılıcının ruhunu %100 kontrol edebilmesine ve şeytan gücünü deaktif etmesine gerek kalmamasına bağlıyorum. Belki de bu yüzden duygularını iki kişilikle de çakıştığı için belli etmede kötüdür. Bu göz Im'de de var ama ne iş bilmiyorum :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık