Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in Ana Hikayesinin % Kaçta Olduğu Belli Oldu

Serinin ilk yarisi yeni dunyaya girdigimizde bitmisti.

Mantìken dusunursek %60-65 inde oluyor.

Bana gorede One piece 7-8 yıla biter.

Oda işin altından kalkabilirse Wano bugüne kadar ki en sağlam arc olabilir. O altyapı var.

@Millennium Wizard
Bunlar dönüm noktası falan değil yalnız. :S Beklenen, tahmin edilebilen şeyler.
Bizim forum tahmin ediyor işte bilmeyen için dönüm noktası olur.Ayrıca o kadar da değil tahmin edilse bile kabataslak teoriler oluyor.Mangaka detaylı işleyecek ve büyük ihtimalle o detaylar şok etkisi yaratacak.Düşün mesela oldu da Roger ile bir geçmişi çıktı Mihawk'ın bu şok etkisi yaratmaz mı ?

Manganın çıktığı sene doğanlar üniversite 2 ye gidiyor:D
Wano da Kuina çıkacak ortaya. Üstüne Zoro'nun ailesinden birileri. Mihawk'ın da asıl hikayesini ve gücünü öğrenicez. Ana hikaye detayları da Roger, Raftel, poneglyphler, D. ler gibi one piece hakkında bilgiler olur sanırım. OP adına favori yılım bile olabilir 2017.
+99 Yazmak istediğim her şey yazılmış:sapkali:

Bizim forum tahmin ediyor işte bilmeyen için dönüm noktası olur.Ayrıca o kadar da değil tahmin edilse bile kabataslak teoriler oluyor.Mangaka detaylı işleyecek ve büyük ihtimalle o detaylar şok etkisi yaratacak.Düşün mesela oldu da Roger ile bir geçmişi çıktı Mihawk'ın bu şok etkisi yaratmaz mı ?
Kendi adıma konuşursam yaratmaz. Mihowk'la ilgili hiçbir şey bende şok etkisi yaratamaz. :/

Şok etkisi yaratabilmesi için karakterler arası ilişkiden ziyade gizemlerin açıklanması veya yeni büyük gizemlerin eklenmesi gerekir. Mesela Zou'da ortaya çıkan Raftel haritası gibi şeyler...

Açıkçası Wano'yu değil Reverie'yi bekliyorum ben. Çok kritik kararlar alınacağına ve Dragon'u ilk defa aktif göreceğimize inanıyorum. Dragon harekete geçmese bile arc sonunda kesin gözükür. Çok sağlam bir arc olacak, büyük ihtimalle favorim olur düzgün işlenirse.
Wano ise tamamen sıvama arc olacak gibi hissediyorum.

Wano arc ı uzun işleyecek gidişat onu gösteriyor. Big Mam arc ın kısa olacağını biliyoruz. Reverie de Zou arc gibi bir şey olur. Orada önemli şeyler olur. Wano arc ı açıkcası merakla bekliyorum. Şu tüm tayfa bir toplansın artık ya .. :D

Bundan 3 yıl önce falanda %60 ta idi. Bölüm olarak değil arc olarak mı sayıyor bu adam acaba :D Gerçi öylede olmuyor ki. Ne biçim matematik, ne biçim yüzde hesabı bu :( Neyse Reverie Council iyidir.

Serinin şuanki hizına bakarsak en fazla 5 yıl sürecek gibi duruyor. BM bu yıl düşecek, Kaido 2018de Wanoda düşer, Shanks ve BB olayını Raftel ile birlikte baglarsa 2019da Luffy KK olur, akabinde Dragon, son savaş, dünyanın son şekli yaklaşık 2 yılda işlenirse 2021 gibi biter seri tahminimce.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık