Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'de Hiç Bug Yok mu?

Oranın dünyası bizimkinden farklı. Orada maksimum yaş 140 iken bizim dünyamızda 70-80 falan.
Tamam ortalama yaşam süresi farklı ama doğum süresi farklı değil ( yani ben öyle biliyorum) . Doğal olarak 80-90 yaşındaki bir kadın tek seferde birden fazla çocuk ile hayli hayli bu kadar çocuk yapabilir. Tabi meyvesinin doğum süresini etkileme ihtimali de var. Ne olursa olsun Oda kafalarda soru bırakmaz diye düşünüyorum.

Pudding zaten 8-10 yaşlarında tanışıyor BM ile. Mangaka göstere göstere bunlar onun çocuğu değil diyor.

Yalnız kalmış çocukları falan tayfaya mı topluyor nabıyor artık bilemeyeceğim.
Puding olayında neden öyle düşündüğünü anlayabiliyorum ama ortada bir netlik yok. Sadece geçmiş zamanlarda böyle muameleye maruz kaldığını gösteriyor. Çocukların anıları hatırlama eşiği düşünüldüğünde, yaş olarak. Temsili bu yaşlarda çizilmiş olması normal.

Üçüz, dördüz falan doğuruyor olabilir. Buna bir kulp bulmak kolay :D
Bulması gerekiyor ama bir şekilde. Açıklamalı bence bu çocuk bolluğu mevzusunu.

Tamam ortalama yaşam süresi farklı ama doğum süresi farklı değil ( yani ben öyle biliyorum) . Doğal olarak 80-90 yaşındaki bir kadın tek seferde birden fazla çocuk ile hayli hayli bu kadar çocuk yapabilir. Tabi meyvesinin doğum süresini etkileme ihtimali de var. Ne olursa olsun Oda kafalarda soru bırakmaz diye düşünüyorum.
Bakalım Ark bitmeden açıklar belki.

Big Mom'ın bu kadar çok çocuğu olması. Hamileyken bir ayda mı çocuk gelişimini tamamlıyor arkadaş anlamadım, yaşı kadar çocuğu vardır.
@Shakky Ark bitmeden açıklayabilir. Bir de Pudding'i küçümsemesi bana çok saçma geldi. 3 Gözlü birinden çocuğu olursa 3 Gözlü olacağını bilmiyor mu? Çok değişik bir kadın.
BM Kybele olabilir..Birçok kültürde farklı isimlerle yer alır. Doğayı, bereketi, toprağı, canlılığı ve verimliliği temsil eder. Yunanistan'da Artemis olarak bilinir. Kendi kendine doğurur. Hem ana, hem bakiredir

@Shakky Ark bitmeden açıklayabilir. Bir de Pudding'i küçümsemesi bana çok saçma geldi. 3 Gözlü birinden çocuğu olursa 3 Gözlü olacağını bilmiyor mu? Çok değişik bir kadın.
O replik çok zorlamaydı bana göre de. Bilmesine biliyor da ucube kaynayan tayfa da canavar diye dalga geçiyor çocuğuyla. Eğer kendi çocuğuysa çok zorlama cidden.
BM Kybele olabilir..Birçok kültürde farklı isimlerle yer alır. Doğayı, bereketi, toprağı, canlılığı ve verimliliği temsil eder. Yunanistan'da Artemis olarak bilinir. Kendi kendine doğurur. Hem ana, hem bakiredir
Patlat bi tane teori de okuyalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık