Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'de Foreshadowing

En güzelleri Usopp'un yalanlarının bir bir gerçek olması. Ama aslında çoğu Oda'nın mangayı analiz edip geriye dönük işler yapması ile alakalı. Bir çoğu da yakıştırma. Yoksa gerçekten verilmiş olanı azdır.

Sol altta Nekomamushi "Sadece birkaç ay oldu." diyor. Ben farketmemiştim bile ancak şimdi farkettim. Neko Kin'emonların gelecekten geldiğine işaret etmiş. Tıpkı Momonosuke'nin Roger'ı hatırladığını söylemesi gibi.

Üye silindi 5781

Corazon'un D.'ler hakkındaki sözü:
''Tanrının Doğal Düşmanları''
Skypiea'ya dönersek.
Enel bir Tanrı'ydı.Luffy'de bir D.
Enel'in Şimşek meyvesi vardı ; Luffy'nin de Lastik.
Enel Şimşekle lastik olan Luffy'ye dokunamıyordu.
Çünkü lastik , şimşeğin(daha doğrusu elektriğin.Lastik yalıtkan bir madde.Yani elektriği iletmiyor) doğal düşmanı.
Tıpkı D.'lerin tanrının doğal düşmanı olduğu gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
- Loguetown'da, idam sehpasına düşen yıldırımın Luffy'ye zarar vermemesi.
- Oda, Shanks ve Buggy'nin flasbackinde Rayleigh'i çiziyor. Animecileri de onun kaptan olmadığı konusunda uyarıyor.
- Ace'in dövmesindeki S işareti.
- Impel Down'da Karasakal "dünyayı sarsacak" bir gösteri yapacağını ima ediyor. Sonrası malum.
- Rayleigh, Luffy'yi ilk gördüğünde şapkası hakkında yorum yapıyor. Daha sonra şapka Roger'ın çıkıyor.
- Hasırşapkalar Ace'in Luffy'nin kardeşi olmasına rağmen ondan çok farklı bir kişiliği olmasına çok şaşırıyorlar. Buna şaşırmayan tek kişi Sanji. Daha sonra Sanji'nin kardeşlerini görüyoruz.
- Alabasta'da Sanji Mr. Prince kod adını kullanıyor. Daha sonra gerçekten prens olduğunu öğreniyoruz.

Üye silindi 5781

Mangada bölüm 230-250 arası.Norland'ın kitabı hakkında Sanji yorum yapar.Nami bu duruma şaşırır ve Sanji şüpheli bir yüz ifadesi ile ''Kuzey Mavi'de doğdum.Size söylememiş miydim?''.
Usopp da senin Doğu Mavili olduğunu sanıyordum diyor.Sanji gene şüpheli bir tavırla gülümseyerek geçiştiriyor.

Onun dışında Norland hikayesini anlatırken Sanji dışında herkes meraklı gözlerle dinliyor.
800-900. bölümlerde Sanji'nin aslında Kuzey Mavideki Vinsmoke Ailesinin oğlu olduğu açıklanıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık