Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Yazı Dizisi

Keşke yazması için de aynı şeyi söyleyebilsem. Bir nevi kendime meydan okuduğum için, herhangi bir kaynağa bakmadan kafadan yazmaya çalışıyorum. O yüzden bazı yerler eksik olabiliyor. Cücelerin yaşam süreleri gibi.
Harbiden helal olsun. Bunu yapabilecek kaç kişi vardır acaba. Emeğine, hafızana sağlık. Başarılı bir meydan okuma olmuş :)

Baştan okudum da çok güzel olmuş, bu ırklara dair bilmediğim şeyler varmış, ellerine sağlık. Uzun bacak ve uzun kol birleşse kısmına iyi güldüm.

Eline sağlık @Smoker , Sence ırklara Impel Down Memurlarından Hannyabal,Magellan, Saldeath belki bir de Sadi dahil edilerek satan tarzı bir ırk falan dahil edilebilir mi? Yoksa şekil olsun diye kanat, boynuz, mızrak vs mi çizilmiştir ?

Eline sağlık @Smoker , Sence ırklara Impel Down Memurlarından Hannyabal,Magellan, Saldeath belki bir de Sadi dahil edilerek satan tarzı bir ırk falan dahil edilebilir mi? Yoksa şekil olsun diye kanat, boynuz, mızrak vs mi çizilmiştir ?
öyle bi ırk yoktur heralde.. İmpel Downun muhafızları için Oda onları o tarz bi konseptte tasarlamıştır..

Ayrı bir ırk olduklarını sanmıyorum. Farklı görünen insanlar olarak düşünebilirsin.

Ayrı bir ırk olduklarını sanmıyorum. Farklı görünen insanlar olarak düşünebilirsin.
Bu şekilde düşünürsek Skypea dakilerde farklı görünen insan gibiler mesela, uzun zaman önce izole olmuş olablirler ..diğer söylediklerim gibi Moria ve (belki) Sheepshead de benzer görünen boynuzlara sahip gibi sanki örnek 1-2 den fazla gibi?

Gökyüzü halkı varsa belki yeraltı halkıda olabilir gibi geldi bana

Son düzenleme:
Bu şekilde düşünürsek Skypea dakilerde farklı görünen insan gibiler mesela, uzun zaman önce izole olmuş olablirler ..diğer söylediklerim gibi Moria ve (belki) Sheepshead de benzer görünen boynuzlara sahip gibi sanki örnek 1-2 den fazla gibi?

Gökyüzü halkı varsa belki yeraltı halkıda olabilir gibi geldi bana
Gökyüzü halkı Ay'dan gelen farklı bir ırk. Yazıyı okumadın mı?

Gökyüzü halkı Ay'dan gelen farklı bir ırk. Yazıyı okumadın mı?
Okudum ama anlatamadm sanırm. Bu ırk aya daha önceden gidip de geri dönmüşte olabilir daha öncesinde izole olduklarından bilinmiyor da olabilir zaten asıl soru onların varlığından çok bahsettiğim tipte bir ırkın varlığının olup olamayacağı nokta. Ayda(larda) denizde olan devlerin vs olduğu evrende yer altında yaşayanlarda olabilir gibi geliyor bana moria ve magellan da pek insam tipinde değiller bence neyse düşümceni merak ettm sadece

Okudum ama anlatamadm sanırm. Bu ırk aya daha önceden gidip de geri dönmüşte olabilir daha öncesinde izole olduklarından bilinmiyor da olabilir zaten asıl soru onların varlığından çok bahsettiğim tipte bir ırkın varlığının olup olamayacağı nokta. Ayda(larda) denizde olan devlerin vs olduğu evrende yer altında yaşayanlarda olabilir gibi geliyor bana moria ve magellan da pek insan tipinde değiller bence neyse düşümceni merak ettm sadece
Magellan ve diğer Impel Down çalışanlarının boynuzları (Magellan hariç) ve kanatları gerçek değil. Şeytan temasını tamamlamak için takılmış şeyler. Skypeia halkının kanatları ise, gerçekten var.

Magellan ve diğer Impel Down çalışanlarının boynuzları (Magellan hariç) ve kanatları gerçek değil. Şeytan temasını tamamlamak için takılmış şeyler. Skypeia halkının kanatları ise, gerçekten var.
Kanatlarının gerçek olmadığını biliyorum çocukluk çizimlerinden ama özellikle hannyabal ın boynuzu var diye biliyordum. Zaten mızrak kanat betimleme amacı ile kullanılmış gibi çağrışım yapılabilsin diye gibi geldi bana. Moria da da yok zaten kanat ve mızrak neyse ilerde açıklanırsa biliriz yoksa hiç bilemeyeceğiz gibi teşekkürler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık