Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Yazı Dizisi

Ellerine sağlık, çok bilgilendirici oluyor hakkaten. Hatırladığım kadarıyla Cracker'in pretzel kılıcı boyut olarak kendisinden daha büyüktü. Tür olarak uzun kılıca yazmışsın. Zanbato bölümünde görmediğim için soruyorum, pretzel zanbato olarak tanımlanamaz mı?

Ellerine sağlık, çok bilgilendirici oluyor hakkaten. Hatırladığım kadarıyla Cracker'in pretzel kılıcı boyut olarak kendisinden daha büyüktü. Tür olarak uzun kılıca yazmışsın. Zanbato bölümünde görmediğim için soruyorum, pretzel zanbato olarak tanımlanamaz mı?
Teşekkür ederim.

Pek tabii tanımlanabilir. Fakat Pretzel'i başka sınıfta gösterdiğim için gerek görmedim. Mümkün olduğunca farklı isimlere yer vermek istedim. Aynı tip kılıçlar sadece urumi sınıfında var. Onları da o sınıfta bir kılıç görmediğimiz için mecburen yazdım bir nevi.

Bir de zanbato sınıfında genelde büyüklük ve şekil bakımından belli bir kalıba sokulamayan kılıçlar var. Mesela Mihawk'ın kılıcı hiçbir sınıfa uymuyor ya da Pica'nın kılıcı, ama Pretzel'i doğrudan uzun kılıç olarak tanımlayabiliriz.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Pek tabii tanımlanabilir. Fakat Pretzel'i başka sınıfta gösterdiğim için gerek görmedim. Mümkün olduğunca farklı isimlere yer vermek istiyorum istedim. Aynı tip kılıçlar sadece urumi sınıfında var. Onları da o sınıfta bir kılıç görmediğimiz için mecburen yazdım bir nevi.

Bir de zanbato sınıfında genelde büyüklük ve şekil bakımından belli bir kalıba sokulamayan kılıçlar var. Mesela Mihawk'ın kılıcı hiçbir sınıfa uymuyor ya da Pica'nın kılıcı, ama Pretzel'i doğrudan uzun kılıç olarak tanımlayabiliriz.
Anladım. Zanbato sınıfındaki kılıçların olayı daha çok spesifik olmalarından ötürü yani, uzunlukla beraber. Tekrardan emeğine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık