Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Yazı Dizisi

Hala yeni çağ diyemiyorum savaş sonrasına. Tazelenmiş Korsan Çağı diyelim biz buna. :(

Yalnız savaştan sonra gerçekleşen zincirleme büyük olaylar, savaşın nasıl büyük bir etki bıraktığının net kanıtı. Özellikle Doflamingo'nun düşüşü ve Devrimcilerin harekete geçmesi bu etkiyi katlıyor. Bellamy'nin Doffy'den esinlenip sürekli bahsettiği bu büyük dalga şu an kıyılara vuruyor ve güçsüzler yaprak gibi dökülüyor.
İşin tuhafı, bu dalgalardan kaçmak için binmeye çalıştığı güvenli Gemi Doffy'nin de batışı. Dalgayı ilk haber veren, dalgaya ilk kurban olanlardan oldu. :/

Shanks'ın gelişi ve savaşı durdurması çok hızlı olmuş ya, keşke bir iki saır daha hazırlık yapsaydın girişine. Aniden daldı adam. :D

Eline sağlık tekrar.
İlla ucundan giydireceksin Shanks'a di mi :)

Hala yeni çağ diyemiyorum savaş sonrasına. Tazelenmiş Korsan Çağı diyelim biz buna. :(

Yalnız savaştan sonra gerçekleşen zincirleme büyük olaylar, savaşın nasıl büyük bir etki bıraktığının net kanıtı. Özellikle Doflamingo'nun düşüşü ve Devrimcilerin harekete geçmesi bu etkiyi katlıyor. Bellamy'nin Doffy'den esinlenip sürekli bahsettiği bu büyük dalga şu an kıyılara vuruyor ve güçsüzler yaprak gibi dökülüyor.
İşin tuhafı, bu dalgalardan kaçmak için binmeye çalıştığı güvenli Gemi Doffy'nin de batışı. Dalgayı ilk haber veren, dalgaya ilk kurban olanlardan oldu. :/

Shanks'ın gelişi ve savaşı durdurması çok hızlı olmuş ya, keşke bir iki saır daha hazırlık yapsaydın girişine. Aniden daldı adam. :D

Eline sağlık tekrar.
Gönlün olsun diye Korsanların Yeni Çağı yazdım zaten.

Shanks çok büyük bir iş yapmadı. Geldi ve savaşı bitirdi. Gelişi benim anlattığım gibi ani oldu zaten.

Ben yanlış anlamışım o zaman. Shanks filan deyince titredim birden. :)
Shanks deyince herkes titriyor. :(

önlün olsun diye Korsanların Yeni Çağı yazdım zaten.

Shanks çok büyük bir iş yapmadı. Geldi ve savaşı bitirdi. Gelişi benim anlattığım gibi ani oldu zaten.
Gönlüm oldu şimdi, teşekkürler. :D

Evet işte yazıdan da o havayı aldım, animedeki şoku yaşattı.

Hikaye bölümü bitti. Detay kısımlara geldik. Irklar, adalar vs.
Sonu gelmez bunun. Adalar zaten fazla da, bir o kadar değişik ırk var seride. Oda suyunu çıkarmış bu işin. Normal adamın kolunu bacağını uzatıp yeni ırk diyor. :D

Herhalde bilinen korsanlara, normal tarihi olaylara kadar yolu var bunun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık