Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Naruto o konuda masterpiece zaten. Pain'le insan gibi konuşup çözdü derdini. Sonra Oda'nın kendisi ağlıyor "neden benim kötü adamlarıma güçsüz diyorlar" diye. Yerin dibine sokuyorsun hepsini. Sonra en olmayacak yerlerde geri sokup hava kastırıyor hepsine. Daha da komik oluyor bu sefer. Moria'nın çektiğini kimse çekmemiştir zaten. Shiryu'dan bile posta yiyor adamcağız. Shiki'nin kariyerine bakınca Croco'yla Moria'yı beraber dövmeli. Fakat Luffy'den mega saldırı yiyerek gitti.... Benim de aklıma Pica geldi Bullet'ı görünce. Meyvesi efsane iyiymiş haki fakiri olmasa çok can yakarmış.
Shiki filmini çok erken yaptılar niyeyse hiç anlamadım.Z filmine bakarak bossların seviyesini arttırdıklarını söyleyebilirim.Z tam amiral değildi ondan sonra gelen amiral ve daha üstü diye gitti bence film mantığına göre.Yani Shiki’nin filmini güncele yakın yapacaktı ki hakkı verilsin.

Bullet net amiral üstü adam.Yenilişi çok saçma orası ayrı ama tabii.Meyvesiz iken Snakeman ile eşit kapışıyor herif.Filmde çok saçma bu arada.

Hakili eli, haki kaplanmamış kılıcla kesilen adamın haki yüklediği/yüklemediği ipi, koca amiralin kesmek istediği halde kesemediğini mi söylüyorsun bana?

Eğer öyleyse lütfen gül. Tutma kendini o lafıma gülmemek için boşa.
Law hakisini aşmayı hiç başaramadı.Başarmış olsa vergo gibi böler yenerdi.Hakisini aştığı rakibi rahatça yenecek 5 milyarlık meyve var adamda.Koka sertleşme tekniği tamamen haki aşma olayı olmadığı net bence.Koka’nın bir sertliği var kılıcın bir sertliği var.Doffy kendi sıkıyor kılıç dereceli olsa gerek kırılmadı daha sertmiş.Ve bu koka olaylarında kişi hakisini ne kadar yoğunlaştırıyor bilmiyoruz.Full beden yaptığı zaman tüm hakisini kokaya çeviriyor ki vergo öyle yenildi.Ama onun dışında hakiyi boş yere harcamıyor karakterler biten birşey olduğu için.Kafese zaten haki basıyorsa kılıcı tutmak için çok haki basması mantıksız.Zaten kılıcı yakalayıp adamın işini bitirecek biraz eli kanamış olması farketmiyor onu göze alıyor işte.

Luffy'ye duyduğu saygıdan dolayı. Aynı sebepten dolayı mı kesmedi diyorsun?
Fuji’nin derdi kafesle değil.İstediğini her türlü alacaktı.Boş yere kafesin kapanıp insanların ölmesini niye istesin.Üstelik luffy yenmekte geç kalırsa.Geç kalacak diye düşünüp kafes ittirmeye gitti zaten.Orada kafesi kırıp,kesip parçalayıp yok edebilseydi bunu çoktan yapardı.Hani kafes kendini onarsa yine bak yapıyormuş derdim.Ama yok top tüfek işlemediği gibi meteor da kafesi kırmaya yetmedi.Gökten kaido gibi sert şekilde düştü yine olmadı.Bazı şeyleri kabullenmesi lazım arkadaşların amiral diye herşeye kadir değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık