Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Sınav X

Bu kadar üzme kendini. Ben bile 2-3 tane bilemedim.
Hocam iyi moral verdin:D Yalnız bu sorular çok zor yani şöyle a filminin 46. dakikasının onuncu saniyesinde arka plandan bir kuş geçti bu kuşun türü ve cinsiyeti neydi açıklayınız tarzı şeyler(biraz abarttım ama olsun sorular buna yakın zorlukta). Sadece hafıza ile hallolcak şeyler değil dikkatinin de çok iyi olması lazım tebrik ederim seni valla helal olsun.

Hocam iyi moral verdin:D Yalnız bu sorular çok zor yani şöyle a filminin 46. dakikasının onuncu saniyesinde arka plandan bir kuş geçti bu kuşun türü ve cinsiyeti neydi açıklayınız tarzı şeyler(biraz abarttım ama olsun sorular buna yakın zorlukta). Sadece hafıza ile hallolcak şeyler değil dikkatinin de çok iyi olması lazım tebrik ederim seni valla helal olsun.
Bazı soruların cevapları, seride geçmedi bile. Wiki'de açıklanmış. Zaten millet bilsin diye sormadım bunları. Eğlencelik olsun, güleriz diye düşündüm açtığım zamanlar tabii.

Unknown

Çoğu fillerlar dan geldiği için ve hiç bir fillerını izlemediğimden ayrıca normal bölümlerden bile olsa hafızamın iyi olmadığı için 0 aldım :(

Alpamis

Hiçbirini bilemedim.:S Birde kendime Op hayranı diyorum.Asın beni !:S

Sınav tee 2010'da yapılmış.Aslında son 4 yılda geçen olaylardan beslenerek bir sınav daha yapılabilir.

Bende 0 aldım bu arada:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık