Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Ne Ara Bozdu?

Uzun süre önce anime izlemeyi bıraktım. Çünkü bölümler yetmemeye başlamıştı. Ben de birikirip izeme yoluna gitmiş ve 2 seneye yakın bi süre anime izlememiştim. (Mangayı asla kaçırmıyorum). Fakat gün gelip de izlemeye başladığımda animelerde hikayeye dair çok az ey anlatıldığını, iyice sıkıcı bölümler yapıldığını fark ettim. Ne özet bitiyor, ne sahneler ilerliyordu.. Şimdi ise anime izleme isteğim iyiden iyiye gitmiş durumda. Manga ile devam ediyorum. Animede en son kaçıncı bölümde kaldığımı da hatırlamıyorum. Sanırım DOF kavgası bitmişti. Çizimler iyice basitleşmiş, detay verilmeden yuvarlama çizimler türemiş; eski kalite kalmamış bence. Tekrar anime izler miyim bilemiyorum. YT'daki "full fight" derlemeleri daha eğlenceli olmaya başladı.

Sizce One Piece ne ara bozdu? Ya da bozmadı mı?
(Not: Zaten, Ace öldüğünde OnePiece beni hayal kırıklığına uğratmıştı; onu aşamadım ben.)

Dressrosa. Eskiden one piece yavaş ilerliyordu ama toplu izlenince zevkli oluyordu. Şimdi hem yavaş ilerliyor hem de görüntüler rezalet. Koca dressrosa'da en güzel sahneler Cora-san'ın geçmişinin anlatıldığı bölümlerdi

ID'den itibaren bozdu. Çünkü peşi sıra gleen MF arc bile mangada bile 15-16 sayfa verdi kaç hafta üstüste. Ama savaş o zamana kadar olan biten düşünüldüğünde gene iyiydi. Akainu şov. Ace ölümü. BB çift meyve WB komuntanları falan derken zirveydi seri için gerçekten. Ha bana göre zirve sabondy'deki ayrılma oldu ama olsun. Neyse sonra ruhunu kaybetti sanki. Zaten o dönemki satışlarıda en yakın rakibine bile 3 kat fark atmaya başlayınca belliydi ticariye döneceği. Şimdiye-o zamana kadar- değilse bile artık dönecekti yani.

En nihayetinde zaman atlaması taze bir soluk verir umuduyla hala gidip gelip animeye baktırıyordu ancak artık fazla fazla verilen aralarla hiçbir zaman eskisi gibi olamayacağını kanıtladı. Senede bir kere plot twist yapıyor neyseki böylece mangadan takip etmek için bir nedenim oluyor ama animeyi balık adam adasına gelmeden bıraktımara sıra açtığım bölümleri de bir türlü sonuna kadar izleyesim gelmedi.

OP impel down'da düşüşe geçti ve şu an artık bıraksak ayıp olur mantığıyla takip ettiriyor biz eski okuyucularını.

@Mr. Prince
Ace'i niye atlatamadın yahu Sabo geldi ona bağlan :D

MF başından itibaren bozdu.

Çok basit olsa da ben en çok ilk halini seviyordum.

Edit: Animasyondan bahsediliyor.

Anime çizimleri Thriller Bark'tan sonra bozuldu ve bir daha düzelmedi, Dressrosa'da ise dahada kötü bir hale gelmeyi başardı, bende o sıralar anime takip etmeyi bıraktım zaten, şuan durumu nedir bilmiyorum..

Balık adam adasından sonra bozdu bence, opening endingler özet felanda iyice uzadı, naruto gibi filler episode'lar doldurmuyorlar diye seviniyordum başta sonra baktımki aynı şey :/

Impel down bölümlerinde anime yavaştan bozulmaya başladı. Balikadam adası bölümlerinde ise iyice batırdı :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık