Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Bu andan itibaren dövüşmeye yüreği olmayan kişiler, gitsin deniz kızlarının arkasından koşsun!" diyor.

@amaneden Ellerine sağlık, Ace ne adammış be. Duygulandım. Dof'a olan sevgimi geçebilecek tek karakter.

Wb en güçlü korsan da denilmiş, bu iş bu kadar. Boşuna özel kutuda yazmadılar. Shanks ve Kaido aynı jenerasyon sayılıyorsa Kaido>Shanks olayı da sıkıntısız kabul edilir.
En güçlü korsan,en güçlü yaratık. Ya Kaido WB'den daha güçlü ya da Kaido'nun Shanks'den güçlü olduğu kesin değil. Kaido-Shanks flashbacki gelene kadar çekmeye, direnmeye devam : o)

Ama Shanks'den soğumaya başladım ne böyle durmadan H.Haki salıp duruyor. İyi ki bir kullanmayı öğrenmiş. Biz de mütevazi bilirdik :D

Bu arada Dof vs Luffy ile ilgili son bilgileri sıkıntısız kabul edebilmiş miydin ? :D

En güçlü korsan,en güçlü yaratık. Ya Kaido WB'den daha güçlü ya da Kaido'nun Shanks'den güçlü olduğu kesin değil. Kaido-Shanks flashbacki gelene kadar çekmeye, direnmeye devam : o)

Ama Shanks'den soğumaya başladım ne böyle durmadan H.Haki salıp duruyor. İyi ki bir kullanmayı öğrenmiş. Biz de mütevazi bilirdik :D

Bu arada Dof vs Luffy ile ilgili son bilgileri sıkıntısız kabul edebilmiş miydin ? :D
Serinin yazarı olsan ne diyeceksin ki koş Lufy koş. :D Kaçardı ne demek, elinden geleni yapardı falan hep boş söylemler. Lufy bomba patlamasa Mom'dan da kaçardı diyecek. Ölecek hali yok ya ana karakterin hep şans yanında olacak. Mevzu teke tek olayı ise o başka işte. Oda bize bir bilgi vermedi, Lufy daha güçlü demedi. Dof'un Arc içindeki sözünü hatırla kendinden güçlü birini yenmenin başka yolları vardır. Lufy bu yolları buluyor. Gözünü kırpamayan adama kaçardı diyorsa Oda bilir. Ben çizdiğine bakarım. Açık açık Lufy daha güçlü derse işler değişir. Lufy zaten asıl boss dediğimiz karakterlerden daha güçlü değildi, shounen mantığına ters bir durum. Lufy misal jelibondan güçlü müydü, yendi geçti ama. Oda'ya sorsan Brule olmasa bir yolunu bulup tekrar kaçardı. Gerçi orada Lufy handikaplı tarafta oldu. Kafesin olmadığı bir Vs de Dof bambaşka performans sergileyeceğine inanıyorum. O büyüklükte bir teknik Doflamingo'ya her türlü handikap yazar.

Oda eğer Rosa'da Lufy daha güçlüydü derse kabul ederim. Hatta Kata'dan sonraki Lufy bile şimdiki Dof'u alamaz diyorum. Dof dünkü çocuk değil ki, adam kör ve vasıfsız da olsa Fuji'yi alacağını söyledi. Amiral nedir ne değildir biliyor. Kafes çok götürdü ama asıl olay gamaknife. Sağlam Dof'a bir şey olmazdı. G4 vurdu ve uçtu ama her defasında kalktı.

Son düzenleme:
Serinin yazarı olsan ne diyeceksin ki koş Lufy koş. :D Kaçardı ne demek, elinden geleni yapardı falan hep boş söylemler. Lufy bomba patlamasa Mom'dan da kaçardı diyecek. Ölecek hali yok ya ana karakterin hep şans yanında olacak. Mevzu teke tek olayı ise o başka işte. Oda bize bir bilgi vermedi, Lufy daha güçlü demedi. Dof'un Arc içindeki sözünü hatırla kendinden güçlü birini yenmenin başka yolları vardır. Lufy bu yolları buluyor. Gözünü kırpamayan adama kaçardı diyorsa Oda bilir. Ben çizdiğine bakarım. Açık açık Lufy daha güçlü derse işler değişir. Lufy zaten asıl boss dediğimiz karakterlerden daha güçlü değildi, shounen mantığına ters bir durum. Lufy misal jelibondan güçlü müydü, yendi geçti ama. Oda'ya sorsan Brule olmasa bir yolunu bulup tekrar kaçardı. Gerçi orada Lufy handikaplı tarafta oldu. Kafesin olmadığı bir Vs de Dof bambaşka performans sergileyeceğine inanıyorum. O büyüklükte bir teknik Doflamingo'ya her türlü handikap yazar.
Kaçardı diyorsa kaçardı. Adam açıkça demiş güçlü demediyse de bunu demiş ihtiyacı olan zamanı kazanırdı demiş. Ayrıca Luffy'nin Mangadaki sözü de bunu destekliyor. G4'e karşı ezildiği de orta da.
Bak şunu açık söyleyeyim bana göre Luffy'nin sözleri yetersiz kaçabileceği konusunda. Çizimi tam tersini söylüyor. Orada hata yapmış Oda. Ama bunun üstüne Luffy'nin sözlerinş destekleyen açıklama yapmış.

Dof'un kafesi öyle çok enerji yemiyor bence neden dersen enerji yediğinde Law'ın halini görüyoruz ama Dof çok rahat üstüne uyanışla dönüşüyor. Ve haklı olsan bile öyle olsaydı şöyle olurdu varsayım oluyor : o)

Ha shounen mantığı diyorsan Dof direk uyanış açsa Luffy'i alsa dersin. Ama yine aynı mantıkla Luffy'nin kozu hep ölüm eşiğinde ortaya çıkıyor.

Kata dövüşünde ise Luffy'nin seviye atlaladığı Kata'nın seviyesine eriştiği ve onu tam gücünde yendiği net. Luffy vs tamamlanmadan Kata'nın dengi olmuştu. Artık rakibi Kata değil bence.

Önceki rakiplerinde haklısın Croco Moria falan. Ama Dof'u gücüyle yendi Luffy.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık