Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

1) Ace Luffyden 3 yaş büyük.
2) Romana göre konuşuyorsan Wikia özeti diyor ki o koru yendiği zaman denize açılmasının üzerinden yıllar geçmiş. Yıllar da en az 2 olacağına göre Sabaody’ye gelmesi 2 yıl sürmüş o da en az. Yani en iyi ihtimalle Luffy ile aynı yaştayken -şimdiki yaşına göre yani 19/19,5- daha yeni haki uyandırmış ve indirdiği de bi kor. Kor dediğini Luffy tek teknikle harcıyor.
3) Sen romanda Ace’in haki açtığı zamanı cannon kabul edip ortaya atıyorsun ya o haki açtığı yaşında Luffy g4 açıyor hani bilgin olsun. Bu arada da 2 yaş küçükken de 2 logia indirmiş biri de 500 milyon.
Karşılaştırmaya bu verilerle devam etme kendine muhalefet bilgiler kullanmış olursun.
Luffy adam edip kardeş yapmış da Luffyden uzak kalınca yine aynı haline dönmüş Ace, Luffy onu bırakmasaydı iyiydi. :)
Birisi serinin ana karakteri diğeri ise abisi.

Ben zaten ne kadar karşılaştırsam elimde patlar. Şimdi 19 yaşında ölmüş olsaydı yine bu Luffy’nin Ace’i 19 yaşında geçtiği gerçeğini değiştirmez.

İkiside inanılmaz potansiyelliydi. Ama maalesef biri hayatını kaybetti.

İkisini de çok seviyoruz. Ben şahsen Ace’i daha çok seviyorum. Sen Luffy’i.

Birisi serinin ana karakteri diğeri ise abisi.

Ben zaten ne kadar karşılaştırsam elimde patlar. Şimdi 19 yaşında ölmüş olsaydı yine bu Luffy’nin Ace’i 19 yaşında geçtiği gerçeğini değiştirmez.

İkiside inanılmaz potansiyelliydi. Ama maalesef biri hayatını kaybetti.

İkisini de çok seviyoruz. Ben şahsen Ace’i daha çok seviyorum. Sen Luffy’i.
Sevip sevmeme mevzusu önemli değil de seninle zaman kavramını halledelim, karıştırıyorsun epey. Ace seviyorsun madem yaşını falan daha doğru bilmende fayda var.
Ace 20/20,5 yaşında falan öldü.
Ace 17 yaşında denize açıldı, Luffy de 3 yıl sonra -17 yaşına gelince- açıldı ve Luffynin en az 6 aylık macerasından sonra (Oda sbsde diyordu grand line için yanlış hatırlamıyorsam) Ace öldü.
Luffy Ace'in öldüğü yaştan yaklaşık 1 yaş kadar küçük.
Doğum günlerini bilenler yapsınlar daha net matematiği. Gerçi Ace'in doğum günü de garip. Anası sağolsun anne karnındayken bi pasta üflemediği kalmış.

Sevip sevmeme mevzusu önemli değil de seninle zaman kavramını halledelim, karıştırıyorsun epey. Ace seviyorsun madem yaşını falan daha doğru bilmende fayda var.
Ace 17 yaşında denize açıldı, Luffy de 3 yıl sonra -17 yaşına gelince- açıldı ve Luffynin en az 6 aylık macerasından sonra (Oda sbsde diyordu grand line için yanlış hatırlamıyorsam) Ace öldü.
20.5 nedir ya hahahahaha sen kendi kendini ne kadar düşürecen hacı, merakla takip ediyorum :hhh::hhh:

17 yaşında denize açıldığını biliyordum.
Ama Ace ile Luffy arasında 2 yaş fark var sanıyordum.

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Mahallenin delisi oldun iyice başıma la. :(
Bu sefer gömmedim bilgi bunlar. Demin Luffy'ye de 19/19,5 dedim zira Oda Grand Line'da 6 ay geçti falan demişti. Peh, ne anlarsın sen! :(
Ben gömüyorsun mu dedim ?
20.5 nedir ya, öyle bir yaş mı var ? 19.5 nedir ?

Neyse tamam şu iki ay geçsin sonra yazalım bu konularda şuan elim kolum bağlı :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık