Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Weevil Z'nin kolunu almışsa Mihawk>Amiral derim, çarpılmamda yani. Tabi şuan için Amiral ya da Amiralin bir tık altı Marco seviyesi diyorum. Weevilin Z'nin kolunu aldığı Odanın onayından geçerse Mihawk>Amiral Mihawk=Yonkou derim.
Ne zaman aldığı önemli. 65 yaşında almış.

Weevil Z'nin kolunu almışsa Mihawk>Amiral derim, çarpılmamda yani. Tabi şuan için Amiral ya da Amiralin bir tık altı Marco seviyesi diyorum. Weevilin Z'nin kolunu aldığı Odanın onayından geçerse Mihawk>Amiral Mihawk=Yonkou derim.
Ace hususu kabul ise, bu da kabul edilir.

Amiral ünvanı ondayken almışsa yaşı önemli değil benim için. Yaşı o kadar önemli olsaydı adamı emekli yaparlardı.
Dünyanın en güçlü adamı unvanı WB'deyken, öyleyse Akainu>=KK diyorum ben de.

Edit: Zaten karısı ve çocuğu öldürülünce 41 yaşında emekli oluyor.

Dünyanın en güçlü adamı unvanı WB'deyken, öyleyse Akainu>=KK diyorum ben de.

Edit: Zaten karısı ve çocuğu öldürülünce 41 yaşında emekli oluyor.
65 yaşındada Weevil kolunumu alıyor? 41 yaşında emekli olduktan hemen sonra kolunun alındığı yazıyor ama kütüphanede? 65 yaşında kolunu alıyorsa neysede ondan önce emekli olduktan yakın bir tarihte alıyorsa fark etmez. Ben 65 yaşında kolunu alırken amiral sanıyordum pek bir cahilim. :oleyo:

Zaten bunlar kabul ediliyorsa o da edilmeli :oleyo: Yalnız Korsan kralı yonkoulardan ya da diğer korsanlardan ayıran şey güç faktöründen daha çok manevi bir şey olabilir. Yani adamın önüne Shiki çıkıyor kami yukarıdan rüzgarı estirip Shikinin tüm filosunu yok ediyor ardından Raftele ulaşıp One Piece buluyor ve KK oluyor. Demem o ki Akainunun o mantıkta yeri yok :D

Ama Akainu=Yonkou ya da Akainu WS diyebiliriz.

65 yaşındada Weevil kolunumu alıyor? 41 yaşında emekli olduktan hemen sonra kolunun alındığı yazıyor ama kütüphanede? 65 yaşında kolunu alıyorsa neysede ondan önce emekli olduktan yakın bir tarihte alıyorsa fark etmez. Ben 65 yaşında kolunu alırken amiral sanıyordum pek bir cahilim. :oleyo:

Zaten bunlar kabul ediliyorsa o da edilmeli :oleyo: Yalnız Korsan kralı yonkoulardan ya da diğer korsanlardan ayıran şey güç faktöründen daha çok manevi bir şey olabilir. Yani adamın önüne Shiki çıkıyor kami yukarıdan rüzgarı estirip Shikinin tüm filosunu yok ediyor ardından Raftele ulaşıp One Piece buluyor ve KK oluyor. Demem o ki Akainunun o mantıkta yeri yok :D

Ama Akainu=Yonkou ya da Akainu WS diyebiliriz.
Sixty years ago, a 14 year old Z enlisted in the Marines, desiring to become a hero. He eventually participated in his first battle four years later, in the G-5 Division[6]. At age 28, Z realized that the Marines are not always heroes. Six years later, Z had mastered Busoshoku Haki. For this reason, he received the epithet "Black Arm".

Z became an admiral at age 38, during Gol D. Roger and Edward Newgate's golden age. By this time, he had become very popular with his subordinates. He got married, and a year later, his son was born.

Z's happiness was ended prematurely when a pirate murdered his wife and son three years later. Z wanted to resign from the Marines, but he was eventually persuaded to stay as an instructor. He trained many cadets, most of whom would ascend the Marines bureaucracy in both power and status.

Twenty-three years after the death of his loved ones, Z's arm was cut off by a pirate who had a Devil Fruit power, and his entire division was massacred with only Ain and Binz surviving. At age 70, Z received his mechanical arm from a government scientist and began hunting down pirates with Devil Fruit powers.

38 yaşında amiral oluyor, 1 yıl sonra oğlu oluyor, 3 yıl sonra karısı ve oğlu öldürülüyor, 23 yıl sonra kolu alınıyor. :(

Demek istediğim ya ikisini birden kabul edersin ya da ikisini birden kabul etmezsin. Çünkü ikisi de mangada yok.
İlgi çekmek için söylenmiş işte.

Ace in koka konusu farklı bir mevzu.Bellamynin kullandığı yerde yeni dünya korsanlarının çoğu kullanıyordur.Dergide açıklanmasa bile belli bir kesmin kabul ettiği bir şey bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık