Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece "magazine"

'Kitap, Sbs ve Kapaklar' forumunda hdbfresh tarafından 5 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,172
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Gizemleri demek daha doğru olmuyor mu öyleyse? :(

2. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,559
    Üyelik Tarihi1 May 2013

3. kuroashi.no.sanji1993 燃える竜爪拳“火炎”竜王

kuroashi.no.sanji1993 (燃える竜爪拳“火炎”竜王)
    Mesaj Sayısı 7,522
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Sen bilirsin :(

4. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,559
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Birinde Roger'ın tayfasının arkasındaki büyük yumurtaya diğerinde de o dev Deniz Kralları'na dikkat çekmiş. Bunlar ne acaba gibisinden soru soruyor.

O yumurta benim de merak ettiğim bir şeydi.

5. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,559
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Alttaki kadın geçen ciltte Ace'i kovalayan denizci Isca.

6. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,172
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Oars: 39 metre
    Wadatsumi: 52 metre

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,172
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Sandman Oda'nın mesajını çevirmiş.
    Bende birazdan çeviririm.

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,172
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bonus mangayı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Bu detaylı bir şekilde okumanızı istediğim bir hikaye değildi aslında. One Piece dergisinden sorumlu olan kişiler, "İçerisinde Luffy, Ace ve Sabo'nun büyüdüğü ve birlikte maceraya çıktığı bir "Eğer" hikayesini anlatan bir bonus manga çizebilir misin?" diye istekte bulundular.

Onlara, "Üçü de kaptan olmak istediği için böyle bir dünyanın mümkün olmadığını" söyledim. "Böyle bir dünya var olsaydı, Luffy'nin kişiliği de şu anki Hasırşapkalar ile tanışmadığı için biraz farklı olurdu." Bu da One Piece dünyasının alt üst olması demek. Bunun imkanı yok!!

Birçok takipçinin Luffy, Ace ve Sabo'yu yetişkin bir şekilde birbirleriyle aynı panelin içinde konuşurken görmek istemelerini anlıyordum. "Bir yerde buluşacak olsalardı, o yerde olmalıydı." diye düşündüm. Yalnızca o sahneden bir "eğer" mangası çıkardı. Bazı takipçilerin bana güçlü bir şekilde itiraz edeceklerini görebiliyorum. Bu sebeple bu bonus mangayı her hafta ciddi ve gerçek bir bölümmüş gibi çizmem gerekiyordu. Sabo ve Luffy, böyle bir "eğer" hikayesini hayal etselerdi, geçmişi değiştiremeyecekleri için acı duyarlardı.

Bu bonus manga, One Pİece'in ana hikâyesine dair hiçbir şeyi değiştirmese de ciddi bir şekilde çizdiğim bu mangadan zevk almanız beni memnun ederdi. Eğer bunu okurken incittiğim kişiler varsa onlardan özür diliyorum.

Eylül, 2017, Eiichiro Oda

9. Pan Sweeney

Pan (Sweeney)
    Mesaj Sayısı 361
    Üyelik Tarihi2 Haz 2017
  10. twei Fa Fa Fa!

twei (Fa Fa Fa!)
    Mesaj Sayısı 10,660
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Bir yerde buluşacak olsalardı o yer olurdu mu :S WB ve Roger'ın sake içtikleri mekan değil mi ora :D Lan bişey var ama.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık