Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Güzel tayfası varmış .

Biz karakterleri hep yüzeysel gördük. E.oda detaya inince acayip şeyler çıkıyor. Ace'in tayfa bile özenilmis kişilerden oluşuyor.

Teşekkürler arkadaşlar çeviriler için.

" Oda lise ve üniversite yıllarından beri kendini film izlemeye adamış. Günde üç film izlemiş. Günümüz filmlerinden sıkıldığı için klasik filmlere yönelmiş."

Bunu yeni görüyorum daha.Adam ağzının tadını biliyormuş iyi yapmış takdir ettim.Yönelmese ne Akainu ne de Kizaru görürdük onların yerinde garip ve tatmin etmeyen tipler olabilirdi.Bu bilgiden sonra mangaka hakkında eskisi kadar sert konuşmayacağım bir süre. :)

Ace gülerek, "O pis sakallı adamlar tarafından kovalanmaktan iyidir, değil mi?"

Adam dört dörtlük :sapkali:

Çeviri için teşekkürler :respect:

Oda, mangaka olmaya 3 ile 6 yaşları arasında, her gün manga çizerek hayatını sürdürebileceğini anlayınca karar vermiş.

Adamlar nasıl yetişiyor yav. Vallahi Billlahi 6 yaşında tek bildiğim şey oyun oynamaktı.

arigato-yo @amaneden

Derginin üçüncü sayısından önizleme.

Başarılı editörler ve Oda, One Piece hakkında konuşacak.
Ace romanını 3. bölümü: Dünya Hükümeti, Maça Korsanları, Sabaody'de geminin kaplanmasını beklerken Ace'e Savaş Lordu olması için teklif yapılıyor. Isca, kadın denizci, Ace ile yüzleşiyor.
Square Enix'te çalışan Kazuya Takanashi, Ace romanının kapağını çizecek.
Sabo'nun ödül posteri açıklanacak.

Elinize sağlık.

Meyveyi birlikte yemişler. Bir kısmını başkası yerse ne olur diye merak ediyordum. Hiç bir şey olmuyormuş : ))

Önce Ace'mi yedi yoksa şeytan meyvesi onu mu seçti : ))
SBSde cevabı vardı sanki bunun. Aynı anda yeseler bile bi milisaniye önce yiyen gücü elde ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık