Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Bak yavvv... ben onu o anlamda mı demiştim...? :D
Hadi hadi.:D Sayende magazine de çöp oldu.
Mihawk'la ilgili olumlu bir şey yazıyorsa, çıktıktan 2 dakika sonra bu dediğin yapılır zaten. :flaugh: Şu ana kadar kimse canon olmadığı hususunda itiraz etmemiş.
Ben ciddi değilim ya:D

Gerçi magazine bilgileri sıkıntılı diye biliyorum. İmparatorların ödülleri magazinde çıtlatılmıştı ama sonrasında yanlış çıkmıştı galiba? Tam hatırlamıyorum ama.

Yamato oden olucaksa oden gibi luffyle yolculuk edebilir tayfa üyesi tayfa bayrağı altına girmeyi kabul eden birisi olmalı bu arc olmasi şart değil ama tercihen logia olmasını isterim yada Kısa olduğu için dışlanan bir dev (tayfanin en uzunu olur) işleri hala meyve gücüyle çözmeye çalışan biride olabilir şu sumocu çöp bile olur bana fark etmiyo aslında kim gelirse kabulum

Tayfaya gelen son iki kişi Franky ve Brook, tayfaya gelmeden önce neler neler yapmıştı. Bir de şimdiki adaylara bak. Arkaya sevimli olması için konulmuş, Chopper ile beraber komedi malzemesi olması için kullanılan aptal bir fan servis tavşan ve Oden olduğunu iddia eden, güzel olması haricinde hiçbir esprisi olmayan bir akıl hastası.

Şu saatten sonra tayfaya kim gelirse gelsin yakışmaz. Zaten Bon Clay haricinde de tayfaya gelmeyi dibine kadar hak eden biri yok şu an :s
Minklerin sulong formu nasıl? Aynı değil mi, gorilin tüylerini kabartmış, zebranın dişlerini sivriltmiş, bir de Carrota bak, başkalaşım geçiriyor, Kaguya oluyor. Bu kadar emek veriliyorken az buz kim tayfada belli oluyor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık