Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Roger kim mi? :D Bir tane Wano'lunun sözünden yola çıkarak, daha her şeyi muallak olan adamı OP'un en iyisi ilan etmek...Yok valla, siz akıllanmazsınız.:)

Neyse, ejderha olayı beklenti. Beklenti üzerine çok fazla dil dökmeye gerek yok. Senin dediğin de olabilir, benim dediğim de. Ama şu anlık zor bir ihtimal olarak görüyorum. İleriki bölümlerde bakarız o duruma.

Haha Kyoshiro hiç yorulmadan durdurdu Zoro'yu. 720'lik saldırıları falan adamı rahatsız bile etmedi. Sen bir de Zoro bu haliyle Jack'i falan alır diyordun di mi? :D Daha Kyoshiro önünde nefes nefese kalan adam, gidecek Jack'i alacak.... :D
Zuhahaha Roger kumda oynasın :D :oleyo:

O nefes işleri falan yalan işler. Olay adamı indirmeye gelince tak tak işi bitirirler biliyorsun :D

Zuhahaha Roger kumda oynasın :D :oleyo:

O nefes işleri falan yalan işler. Olay adamı indirmeye gelince tak tak işi bitirirler biliyorsun :D
Valla benim için hava hoş. Son gülen iyi güler. Ki birkaç haftadır iyi gülüyorum. Yine bir şekilde hatırlarım bunları ben.:oleyo: Sonra yine ''Tamam, hata ettik. Yeter bu kadar.'' deme de.:a:

Aç olmazsa...Aç olunca(!) tek yiyor malum. Kyoshiro önünde tek yemedi. Herhalde azıcık bir doygunluk var Zoro'da.:D

Valla benim için hava hoş. Son gülen iyi güler. Ki birkaç haftadır iyi gülüyorum. Yine bir şekilde hatırlarım bunları ben.:oleyo: Sonra yine ''Tamam, hata ettik. Yeter bu kadar.'' deme de.:a:

Aç olmazsa...Aç olunca(!) tek yiyor malum. Kyoshiro önünde tek yemedi. Herhalde azıcık bir doygunluk var Zoro'da.:D
Hepimiz hata ediyoruz zaman zaman. Her şeyi bilemem ki. Hem Zoro konusun da hala emin adımlar ile ilerliyoruz :D

Luffy de hep yemeğini yiyor, maazallah olur da yemezse falan bir gün için de, kimsenin bir şey yapmasına gerek kalmaz kendi ölür gider. Karnını doyurduğundan emin olun :D

Rahatını bozacak tüm kötülerin.
Ordulardan bile güçlü yeşil saçlı bir adam.
Rüyalarını gerçekleştirecek iyilerin.
Ordular dan bile güçlü yeşil saçlı bir adam.
Ne Ejderha ne de bir Mamut.
O mutlaka bir yolunu bulur.
Ağlayan bütün mazlumlara umut olur.

Zor olsa da o yollar durmaz asla.
Olacak Wano'nun kahramanı yakında.
Rüzgar gibi esecek kılıçlarıyla.

Kesecek kötü bir ejderha'nın başını.
Alacak tüm akan göz yaşlarının intikamını.
İnleyecek bütün Wano da sevinç çığlıkları.
Dilden dile yayılacak yaptıkları.

Eiiçiro Oda'nın "Bir yeşil sevdim" adlı eserinden...
Ah bir de saçları yeşil olmayaydı :üzgünüm:

Hepimiz hata ediyoruz zaman zaman. Her şeyi bilemem ki. Hem Zoro konusun da hala emin adımlar ile ilerliyoruz :D

Luffy de hep yemeğini yiyor, maazallah olur da yemezse falan bir gün için de, kimsenin bir şey yapmasına gerek kalmaz kendi ölür gider. Karnını doyurduğundan emin olun :D
Gerçek anlamda en son ne zaman gülebildiniz ki? Wano Wano dediniz her şey ortada. Zoro, Wano'ya Luffy ile aynı seviyede(!) girmişti ama sonuç yine hüsran. Hawkins önünde karizma çizilir, Killer önünde tek yer, Kyoshiro önünde (görünen itibariyle) sıkıntıya düşer falan. Ulan be!!!! Bu da mı gol değil be Oda!!! Şu Zoro fanlarına sadece beklentilerle ayakta tutup, gerçekte ise hüsrana uğratarak ne yapmak, nerelere varmak istemektesin eeeeeyyyy Oda!!!!:oleyo:

Açlığa tahammülü olmayan Luffy bile bayılmıyorken, Zoro hemencecik bayılıyor(!). Yemin ediyorum açlık anında 5 yaşındaki çocuklar, Zoro'dan daha dirayetli, daha iradeli. :D

Gerçek anlamda en son ne zaman gülebildiniz ki? Wano Wano dediniz her şey ortada. Zoro, Wano'ya Luffy ile aynı seviyede(!) girmişti ama sonuç yine hüsran. Hawkins önünde karizma çizilir, Killer önünde tek yer, Kyoshiro önünde (görünen itibariyle) sıkıntıya düşer falan. Ulan be!!!! Bu da mı gol değil be Oda!!! Şu Zoro fanlarına sadece beklentilerle ayakta tutup, gerçekte ise hüsrana uğratarak ne yapmak, nerelere varmak istemektesin eeeeeyyyy Oda!!!!:oleyo:

Açlığa tahammülü olmayan Luffy bile bayılmıyorken, Zoro hemencecik bayılıyor(!). Yemin ediyorum açlık anında 5 yaşındaki çocuklar, Zoro'dan daha dirayetli, daha iradeli. :D
İlk yazdıklarına katılmıyorum canım çünkü Zoro bombaladı hepsini :D Hayır Hawkins, Zoro karşısında dudağını ısırıyordu. Ama Law karşısında gülüp eğleniyor fark belli :D

Bayılmasa ne olur? Adam konuşamıyor daha Tahndi hahahah :D

Rahatını bozacak tüm kötülerin.
Rüyalarını gerçekleştirecek iyilerin.
Ordular dan bile güçlü yeşil saçlı bir adam.
Ne Ejderha ne de bir Mamut.
O mutlaka bir yolunu bulur.
Ağlayan bütün mazlumlara umut olur.

Zor olsa da o yollar durmaz asla.
Olacak Wano'nun kahramanı yakında.
Rüzgar gibi esecek kılıçlarıyla.

Kesecek kötü bir ejderha'nın başını.
Alacak tüm akan göz yaşlarının intikamını.
İnleyecek bütün Wano da sevinç çığlıkları.
Dilden dile yayılacak yaptıkları.

Eiiçiro Oda'nın "Bir yeşil sevdim" adlı eserinden...
Ben böyle akrostiş görmedim. Bu arada Kaido kısmındaki kafiye güzel olmuş. Teorinin asıl önemli noktasının da güzel olması her şeyi gösteriyor bence. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık