Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Yanlış mı çevirdim yoksa gerçekten komplikasyonmu sebebi ?

Annonce : délai de publication La publication du Vol.6 du ONE PIECE magazine, prévue le 24 mai au Japon, est ajournée pour cause de complications. La nouvelle date de parution est fixée au 17 juin. Nous présentons nos plus sincères excuses à nos lecteurs pour ce désagrément.
Ne demek istedin anlamadım? Orada derginin çıkış tarihinin ertelendiği yazıyor büyük ihtimal. 17 Haziran günü çıkacak.

Editör derginin son kontrolünün, okumasının falan bittiğini duyurmuştu. Baskıdan kaynaklı sıkıntılar olduğunu düşünüyorum. Bilgi mesajının tam içeriği şöyle:

One Piece "magazine" 6. cildinin 24 Mayıs'ta piyasaya çıkması planlanmasına rağmen, beklenmeyen çeşitli koşullar sebebiyle çıkış tarihini erteledik.

Derginin planlanan yeni çıkış tarihi 17 Haziran Pazartesi.

Derginin yayınlanmasını bekleyen tüm okuyucularımızdan ve neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Devam eden desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Shueisha Co., Ltd.
Jump Comics Yayın Departmanı

Editör derginin son kontrolünün, okumasının falan bittiğini duyurmuştu. Baskıdan kaynaklı sıkıntılar olduğunu düşünüyorum. Bilgi mesajının tam içeriği şöyle:

One Piece "magazine" 6. cildinin 24 Mayıs'ta piyasaya çıkması planlanmasına rağmen, beklenmeyen çeşitli koşullar sebebiyle çıkış tarihini erteledik.

Derginin planlanan yeni çıkış tarihi 17 Haziran Pazartesi.

Derginin yayınlanmasını bekleyen tüm okuyucularımızdan ve neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Devam eden desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Shueisha Co., Ltd.
Jump Comics Yayın Departmanı
Geçen sayı güzel bilgiler gelmişti bu sayı da güzel bilgiler gelecek gibi gözüküyor. Geç olsun da çıksın yeter ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık