Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Yani? Adamın görünüşe göre vücudunun kafa hariç suyun içinde, bırak yarısını. Brook diz hizasına gelmeden halsiz düşüyordu. Yani bu kopyala yapıştır pek de açıklayıcı olmadı, ben de bu bilgilere göre soruyorum zaten sorumu.
Goygoy yaptığımı hiçbir zaman anlamıyor olman tuhafıma gitmeye başladı. Bir tarafların garezlenmiş galiba. :/ Mesaj alındı Tilqi efendi. :/

Öyle bir kaplama kullanmıyor. Çünkü suyun içindeyken bir balığın kendini ısırdığını söylüyor.
Buldum o zaman ben nasıl olduğunu. Bunun meyvesi sadece kendisini büyütmeye yaramıyor, istediği uzvunu istediği kadar büyütebiliyor. Ayaklarını 10000 metre falan uzatıp vücudun üst kısmını ufak tutup denizde yürüyordur. Böylece denizden de etkilenmez. Zou gibi düşün.

@Smoker
Teach Bonney'e karşılık Wolf'u taşıyabilecek gemi istememiş miydi? Yanlış hatırlıyor olabilirim ama bu durumda kendini küçültme gibi bir yeteneği yok diyebiliriz.
Böyle düşünülebilir, ancak yine de kimseye görünmeden iki katı büyüklükte olduğu Marineford'a kadar nasıl geldiği soru işareti olarak kalıyor.

Labsente

Böyle düşünülebilir, ancak yine de kimseye görünmeden iki katı büyüklükte olduğu Marineford'a kadar nasıl geldiği soru işareti olarak kalıyor.
Bu adam kendini bu kadar büyütebiliyorsa ki gördüğümüz kadarıyla deniz suyu yani kaiorseki de etki etmiyor bu adamı Impel down'da nasıl tuttular. Belki de Meyvesi bulunduğu ortama göre otomatik boyu ayarlıyordur. Yani sığamayacağı bir ortama girdiğinde meyvesi maksimum o kadar uzamasına imkan sağlıyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık