Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

O yaptığın açıklamayı konudan tamamen alakasız birine at ve de ki “ne anladın” bakalım ne anlayacak.

Hala dalga geçmek diyon. Gayet sana “ne yazıyor orda ne anladın” dedim. Bu mu dalga geçmek?
Konudan tamamen alakasız birine atsam tabi ki anlamaz :)

Ya yapma işte şunu, düzgünce denedim ama olmadı de.
Sana açıklama yazıyorum, aynı şeyi diyorsun. Sana resim atıyorum aynı şeyi diyorsun. Konu için de söylenmiş zaten şöyle şöyle demek isteniyor diye.

Gerçekten inanılmaz yahu, hayır eline ne geçecekti onu anlamadım?

Konudan tamamen alakasız birine atsam tabi ki anlamaz :)

Ya yapma işte şunu, düzgünce denedim ama olmadı de.
Sana açıklama yazıyorum, aynı şeyi diyorsun. Sana resim atıyorum aynı şeyi diyorsun. Konu için de söylenmiş zaten şöyle şöyle demek isteniyor diye.

Gerçekten inanılmaz yahu, hayır eline ne geçecekti onu anlamadım?
Sen düzgün bir açıklama yaptığını düşünüyorsan diyecek bir şeyim yok.

Olaylari aceleye getirmesi kendi kotulugune aslinda. Olay Naruto'ya donmesin. Buyuk Korsan savasi deyip alayini oraya toplamasinda. Bitmesin yaw. Morelim bozuldu.
Yok, Oda razı olsa bile dediğine Jump razı olmaz. Elinden Naruto gitti, Gintama gitti, Bleach'i kendileri istemediler. Şu an dergiyi taşıyacak haftalık seri yok. Belki Hunter x Hunter tam zamanlı çıkarsa olabilir o dediğin.

Sen ne yaptın yahu, Xag'a takıldım sadece, hayır en çok bize bulaşır o ama böyle alınganlık göstermiyorum. Kendim av mıyım? Mevzu anlatmadan ziyade fikirlerini net söylememen, işaretler var ama sence bu ne? Ayrıca ben gerçekten tam olarak anlamadım, dalga geçmek amaçlı değil ama eğlenme amaçlıydı. Kırıcı olmak için yapmadım. Ayrıca ben bir yerde işaret var diye belirtirsem misal bulaşmak için ya da art niyetli için bile biri anlamadığını söylediyse daha açıklayıcı şekilde yazarım. Sırf o istedi diye değil sonuçta burası forum, yarın başkası okur yazılanı belki ek yapar belki farklı bakış açısı getirir. Amaç burada birbirimizi ikna etmek değil, fikirlerimizi belirtmek. Aksi olsa yorum yazmak yerine okur geçerdik.
Seninle bir alakası yok. Tam benim, arkadaşın bana böyle bir şey yaptığını düşündüğüm anda, senin yazdığım tam oturdu sadece.

Aklı sıra keklemeye çalıştı. En sevmediğim şeydir.

Bence gayet de güzel açıkladım. Daha ne demem lazım. Kılıç diyorum, ejderha kesişleri diyorum, bizim önceden yazdığımız şeyler ile benziyor diyorum. Yani diyorduk ya Luffy ve Zoro Kaido dövüşünde ön planda olacak diye, işte ondan bahsediyorum. Bunda anlaşılmayacak ne var ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık