Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Hmm yani,
-Ryuuma ejder kesti
-Zoro ejder kesti
-Kaidou bir ejder ve kesilecek?

Fakat sırayla gidersek Zoro halihazırda zaten ejder kesmiş, bu da demektir ki Wanolu birisi kesecek.
Ben biraz karikatürize ettim ama temelde bunu söylüyor. Tek fark, kesecek demiyor, efsane tekrarlanabilir diyor. Yazının geneli One Piece'teki Ejderha sembolizmini tartışıyor. Kutsal ejderlere, Dragon'a, Kanjideki değişime falan giriyor.

Ciddi ciddi ileriye yönelik spoiler vermeye başladı bunlar. Oda neden bunlara izin veriyor anlamıyorum. One Piece’in bunlara ihtiyacı mı var? Shanks’ın ödülünün en yüksek olduğu ima edildi geçen, şimdi de bu. Ryuuma’nın kılıcına sahip olan Zoro’nun Wano’ya gelmesiyle tarihin tekerrür edebileceğine imada bulunmuşlar. Tamam bölüm spoilerlarını takip ediyoruz haftalık ama işin tadını kaçırıyor sanki bu tarz bilgiler.

Yoo sen kendini ya ifade edemiyorsun yada burda okuduklarını görüp bilmeden gaza geldin ve düzügn bir açıklama yapamıyorsun.
Hayır tam tersi sen anladığın halde anlamamazlıktan geliyorsun. Benim buradakiler ile gaza geldiğimi söylüyorsan demek ki sende okudun anladın. Şimdi sen bana o zaman neden boşa gaza geldiğimi ve nereleri yanlış anladığımı anlatır mısın bilge insan?

Ciddi ciddi ileriye yönelik spoiler vermeye başladı bunlar. Oda neden bunlara izin veriyor anlamıyorum. One Piece’in bunlara ihtiyacı mı var? Shanks’ın ödülünün en yüksek olduğu ima edildi geçen, şimdi de bu. Ryuuma’nın kılıcına sahip olan Zoro’nun Wano’ya gelmesiyle tarihin tekerrür edebileceğine imada bulunmuşlar. Tamam bölüm spoilerlarını takip ediyoruz haftalık ama işin tadını kaçırıyor sanki bu tarz bilgiler.
Demek ki isteyen anlayabiliyormuş saygılar :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık