Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X drake - Çağatay Ulusoy olcak hazır ellerindeyken bide yeni oyuncu arama zahmetine girmezler .
Edit;İçerde dizisi referansda alınabilir orada da köstebek rolündeydi.

Son düzenleme:
Her şey tamam da Çopper'ı ve Brook'u nasıl yapacaklar acaba? :D Brook Gotik tarzda yaşlı bir amca olsa, Çopper?
İlk sezon Usopp'un katılmasıyla bitebilir. En fazla Robin katılır. Franky'e Brook'a sıra gelmez diye düşünüyorum. Yoksa dizi tutarsa kendileri manganın çizgisinden ayrılmak zorunda kalırlar. En az 5 sezon sürmeli ki duruma göre dizi tutarsa Oda mangayı hızlandırsın vs.

Eğer dizi tutar ve diğer sezonların onayı alınırsa o zaman daha sonra girecek karakterlere daha fazla özenirler. Yani Franky ve Brook'un hatta belki Chopper'ın diğerlerine göre daha iyi olacağını düşünüyorum. Ki ben ilk sezon Chopper'ın diziye girmemesi taraftarıyım. Tüm ülkelerde yayınlanan bir dizi tutmuşsa sonraki sezonlar daha iyi bütçeler ayrılabilir. Böylece çok daha iyi bir iş çıkarabilir. Ve tutmazsa en azından böyle şeylere kalkışıp kendilerini iyice rezil etmemiş olurlar. Zaten Brook'u Chopper'i dahi tasarlayamıyorlarsa işleri yaş. Keşke iyi bir bütçe ayrılsa ve Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisine rakip olsa. Yapımcının sözüne inanacak olsak öyle olacak zaten. Ama bu çok büyük bir hayal olarak gözüküyor şimdilik.

Zenci abiyi anlamıyom. Ama inş Usopp olmaz ya. Sesi inanılmaz sert.
One Piece hayran'e ve seriye hakim birilerinin rol alması ile ilgili bir temenni sanırım. Videoyu yapan adam bu arkadaşın rol alacağının kesin olmadığını söylemiş yorumlarda.
Şöyle Bir şey de paylaşmış. Adam gerçekten One Piece Fanı olabilir.

Şu yoruma iyi güldüm

"This guy convincing the internet he's Usopp before casting has been finalized...
...that's something Usopp would do " : ))

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık