Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkındaki En İyi Teorilerden Biri

• Konbuyu başlatan Fantasy
  • Başlangıç tarihi

Roronoa Zoro

İnsanlar benzer şeyler düşünebilir illaki.Bende lovecook ve Fallout ile yaptığım tartışmalar sonucunda bir zamanlar paylaşmıştım..Güzel teori.Nerede paylaşılmış acaba link var mı?
Senin yazdıklarının özeti gibi.Sen franky,zoro ve nami'ye filanda is yüklemiştin ve çok akla yatkindi.Ama çok uzun yazdigin için okunmuyor.Sende paragraf paragraf verirsen,Oda gibi göster-elletme yaparsan teorilerin okunur.Zaten ilk birkaç cümleyi okuyunca bunun senin teorin olduğunu düşündüm.:D(bana yabancı forumlara yazıyorum demiştin)

gerçekten dudak uçuklatan ve sağlam bir teori mükemmel ilk defa bir teoriyi zevkle okuyorum teşekkürler :)

Hmm baya ilginç bir teori... Buna yaklaşan bir teorim olmuştu gerçi bu kadar aşikar değil ama..
Baya iyi açıklama... D.'nin açılımı bu ise "Descendents" hayal kırıklıpına uğrarım. Ben o açılımın daha farklı birşey olması bekliyorum.

Zaten Oda bunları birgün açıklığa kavuşturur o zamana kadar fazla düşünmeye gerek yok :D

Rikudou Sennin

oha harbiden sağlammış ha bu teori gerçekleşirse o adamın elini öperim :D

Fantasy

Hmm baya ilginç bir teori... Buna yaklaşan bir teorim olmuştu gerçi bu kadar aşikar değil ama..
Baya iyi açıklama... D.'nin açılımı bu ise "Descendents" hayal kırıklıpına uğrarım. Ben o açılımın daha farklı birşey olması bekliyorum.

Zaten Oda bunları birgün açıklığa kavuşturur o zamana kadar fazla düşünmeye gerek yok :D
"Descendents"ın yanında "Dethrone" da var ki güzel ikili oluyorlar.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık