Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkında Ufak bir Teori

Dünyanın birleşmesi konusunda yapılan ilk teori değil bu, ancak sonuca gidiş bakımından ilk kez bu yaklaşımı görüyorum. Irkların sadece Grand Line içinde toplanmış olmalarını güzel yakalamışsın, hepsinin de Dünya Asilleri tarafından oraya konulmuş olması da olası. Güzel teori olmuş.

Dünya Konseyi'nde farklı ırk olarak sadece balıkadamların olma sebebi, diğer ırkların Dünya Hükümeti'ne mensup ülkelerden olmamaları. Ryugu Krallığı, Dünya Hükümeti'nin çatısı altında yer alan bir ülke olduğu için toplantıya katılıyor.
Teşekkür ederim. Beğenmene sevindim.
Ryugu dışındaki ülkelerin hükümete üye ol(a)maması da gerçekten ince bir ayrıntıymış. Yazının o kısmını bu doğrultuda değiştireyim o zaman. Daha açıklayıcı olacaktır. Sağolasın.

Yaşayan ırkların somut olarak ayrıştırılmasına dair daha önce bir şeye denk gelmedim, güzel yaklaşmışsın. Ancak ırkçılık üzerine soyut sınırların tartışması pek yeni değil. Hatta 2013teki KF buluşmasında muhabbetini yapmıştık aha bu hatırlar @NiTian ErXing
Hatta tayfa henüz filoya dönüşmeden önce Lütfü tüm ırkları dostu yapıp simgesel bir "one piece" oluşturacak diyordum ki, kısmen öyle bir şey gerçekleşti. Şu an hangi ırklar eksik bilmiyorum ama kocaman dağları yıkmak yerine insanların zihnindeki dağları yıkmak mesajın özü de olabilir.
Teşekkür ederim.
Bu konuyu daha önceden tartışmış olmanız çok güzel. Başkalarının da fark etmiş olması, doğru çıkabilme ihtimalini arttırıyor benim gözümde. :) Kocaman dağlar konusunda bende dediğine katılıyorum. Ama Grand Line'ın bilinen 2 antik silahla olan uyumu da göz ardı edilemeyecek kadar büyük benim gözümde.

• Like
Tepkiler: Roo
Teşekkür ederim.
Bu konuyu daha önceden tartışmış olmanız çok güzel. Başkalarının da fark etmiş olması, doğru çıkabilme ihtimalini arttırıyor benim gözümde. :) Kocaman dağlar konusunda bende dediğine katılıyorum. Ama Grand Line'ın bilinen 2 antik silahla olan uyumu da göz ardı edilemeyecek kadar büyük benim gözümde.
Bu konu uzun yıllardan beri tartışılıyor ya, konuya yazanlar oraya göndermede yapmış zaten. Her ne kadar sembolik one piece göndermesini konuşmuş olsak da Oda kendi ağzından öyle bir şey olmayacağını bir sbs'de belirtmişti. Bekleyip göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık