Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Kalsın istemem.Böbreği ben paket yapayım istersen ama ameliyat etme.:oleyo2:Başka neleri alacağınız belli olmaz dalak yerinde sanarım bakarsın yoktur anlaşılmıyor da çok usta işinde maşallah.Kendimi Türk hekimlerine emanet etmeyi tercih ederim kalsın.:gamyon:
Aa ayıp ediyorsun. Kendini Alman doktorun ellerine bırak. İyi denek olursun. :cool:
Kim bilir neler çıkartırız senden. Denemeden göremeyiz dimi. Tıp tarihine yardımcı ol. :hhh:

Aa ayıp ediyorsun. Kendini Alman doktorun ellerine bırak. İyi denek olursun. :cool:
Kim bilir neler çıkartırız senden. Denemeden göremeyiz dimi. Tıp tarihine yardımcı ol. :hhh:
Bir sürü Law fanı var onlar yardımcı olsun ben tırsıyorum. :D Zaten herhalde kandırdın Roci fanını seni ameliyat edeceğiz tıp tarihine geçeceksin diye.Daha da haber alamıyoruz arkadaştan aynısı başıma gelmesin.:ehe:

Bir sürü Law fanı var onlar yardımcı olsun ben tırsıyorum. :D Zaten herhalde kandırdın Roci fanını seni ameliyat edeceğiz tıp tarihine geçeceksin diye.Daha da haber alamıyoruz arkadaştan aynısı başıma gelmesin.:ehe:
Roci gelir. Onu şimdi bi bırak. Acıtmayacağım. :hhh:
Gözlerin herkes için büyük önem taşıyan bir unsur. Merak ediliyorsun. İnat etme de gel çözüme kavuşturalım şu işi. Ya sen çıkar şu gözlükleri ya da ben alayım. Killer'ı gördün, nasılda aldılar ondan. Tercih senin. :ehe::ehe:

Roci gelir. Onu şimdi bi bırak. Acıtmayacağım. :hhh:
Gözlerin herkes için büyük önem taşıyan bir unsur. Merak ediliyorsun. İnat etme de gel çözüme kavuşturalım şu işi. Ya sen çıkar şu gözlükleri ya da ben alayım. Killer'ı gördün, nasılda aldılar ondan. Tercih senin. :ehe::ehe:
Gözümün biri kör ok isabet etmişti birde yandı.Merakını giderdim ve ameliyattan yırttım böylece.Kendine başka kurban bul.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık