Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Sanji'den hoşlanan iki kadının... Pardon, bir kadın ve bir üç gözlü çocuğun kimlik sıkıntıları çekmeleri. Bir baskı altındayken bir anlık kurtuluş için ondan hoşlanmaları, aşık olmaları her şeyi özetliyor. Halbuki onu gerçek manada kabul eden tek kişi Tibany ablamızdı

Ayıp ettin sarı oğlan!

Birbirlerini zincirler artık XD
Puding ve Violet de erkeğin iyisinden hasından anladıkları için aşık oldular.

MuzluYulafEzmesi

Puding'in kendisinin esas halini kabul edip sevecek bir insana ihtiyacı vardı . Sanji'de ayırt etmeden her kadına yürüdüğü için np. :good::rolleyes:

MuzluYulafEzmesi

S*vgi denilen şey tam olarak bu değil mi zaten?
İyice ekş*ye dönmüş buralar yalnız. Op kadınlarının efendi adam yerine Zoro seçmesi falan............
Yediği her yemeği direkt seven bir insanın hiçbir insanın sevmediği bir yemeği sevmesi gibi bir durum bu . Yemeği yapan insanın penceresinden çok özel ama esasında yemeği yiyen ve yemeği yiyen insanı tanıyan insanlar için gayet sıradan bir durum . :ehe:

Böyle bakmasından iyidir . Dövüşmeyi de biliyor hem .
He diyon ki tipi kötü olacağına kolumu yesin.
Tabi zevk meselesi. Bazıları da kökten ucu şekilci olacak artık. :bilmem:

Aslında Zoro'ya iyilik ediyordu.

2 arc sonra Hiyori'yi bulacan kurtul şu gereksizden diye yükünü azaltmaya çalışıyordu.:ehe: Zoro anlamadı hehehe.
:hoo:
Hiyori miymiş o?

Puding'in kendisinin esas halini kabul edip sevecek bir insana ihtiyacı vardı . Sanji'de ayırt etmeden her kadına yürüdüğü için np. :good::rolleyes:
Sanji sevdi la o kızı. Ciddi ciddi sevdi. İstemediği bir evlilik olacak olmasına rağmen sevdi. Nesi bu kadar rahatsız etti anlamadım. :artiz:

MuzluYulafEzmesi

He diyon ki tipi kötü olacağına kolumu yesin.
Tabi zevk meselesi. Bazıları da kökten ucu şekilci olacak artık. :bilmem:

:hoo:
Hiyori miymiş o?

Sanji sevdi la o kızı. Ciddi ciddi sevdi. İstemediği bir evlilik olacak olmasına rağmen sevdi. Nesi bu kadar rahatsız etti anlamadım. :artiz:
Yok yahu rahatsız olmadım Sanji'nin Pudding'i sevmesine . Pudding'in Sanji'yi sevmesinin sebebi Sanji'nin ADAM olması değil kendisini sevecek bir insana muhtaç olmasından dolayı BENCE . :D Bunu diyorum .
Tipi ile alakası yok ya . Ağırlık , güç , işlev ve tatlılık = Monet :rolleyes: Robin ağırlığını kaybetti o yüz ifadesi ile .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık